Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    Én nem értem mit akar a Samu 170-ért (lte változat) ezzel a készülékkel. Érdekes, hogy a cikkben led villanó nélkül írják a hátsó kamerát, specifikációknál meg ott figyel a led villanó.
    De amit nem értek, 170000 Ft? Nincs ujjlenyomat olvasó, nincs duplakoppos ébresztés, nincs led villanó, sima tft a kijelző... A kezelőfelület kusza, a Netflix nem működik és nem lehet törölni???
    Mielőtt bárki megszólalna, sok Samu telefon van családban, nekem A50-em van. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
    De most vettem tabletet 80-ért 10,1 colos IPS kijelzővel, 7000 mAh-s akksival, 4/64-es, ujjlenyomatolvasóval, duplakoppos ébresztéssel, értesítő leddel, négy (!) hangszóróval, legalább 12 órás képernyőidővel, elöl-hátul karcálló üveggel, ugyanezzel a kamerarendszerrel (csak led villanóval), működő, frissülő Netflix-el, Android 9-el, LTE simhellyel (B20 is van). Bluetooth, AC-s wifi, többfajta műholdat támogató GPS természetesen van. Van arcfelismerés is. Gyors, nem akad, azonnal reagál, nincs lag. Lenovo tab P10 lte-nek hívják és 80-ért vettem. Egyetlen hátránya, hogy játékra nem való, bár én játszom is rajta néha. A Soc a gyenge pont, de ezen kívül agyonveri ezt a Samut minden szempontból. A Soc egyébként a napi használatban tökéletes. Se akadás, se lag, se lassulás.
    Szóval miért venném 170-ért ezt??? :F

Új hozzászólás Aktív témák