Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WinstonWolf

    senior tag

    Nekem tetszenek az ilyen "elnagyolt" tesztek. Rápillantanak, rámondják, hogy teljesen megegyezik az S5-el.

    Azonban ahogy elnéztem a nagyker árlistában ezek az S5 DUOS készülékek zömmel Ázsiából érkeznek. Nos volt szerencsém Ázsiai telefonhoz. Azt kell mondanom hiába magyar, hiába tölti le magára a magyar billentyűzetet azért ott maradnak azok a fránya apró különbségek, (Vincent Vega módra "little differences" ) amik tudnak azért rohadt zavarók lenni.

    Például ilyen, hogy nem lehetett beállítani a telefonkönyvben hogy vezeték vagy keresztnév alapján szedje sorba a neveket, nem lehetett csökkentett karaktertámogatású sms-t beállítani, minek okán a prediktív bevitel kiesett, mert az értelem szerűen mindent ékezetesre javít akkor meg másodpercek alatt átugrott 60 küldhető karakterre egy sms. Az európainál ilyenkor is csökkentettel küldte el, szóval nem volt gond ha az íráskor becsúszott egy ékezet... A billentyűzetnél sem olyan sorrendben jöttek az ékezetek, ahogy azt megszoktam.

    A fentiek egy Note 3 Ázsiai változatú telefonnál jöttek elő. Persze minden bizonnyal marha kevés embert zavarnak ezek, és még kevesebb veszi észre. De ettől függetlenül azért ott vannak és egy tesztben lehet illene az ilyen apróságokra odafigyelni.

    Feltéve persze ha vannak... De ezt jobb lenne vásárlás előtt megtudni...

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz pbando #25 üzenetére

    Ha elolvastad volna végig a tesztet...

    " ... Jó lett volna egy dual-active módot is tudó csúcsgép, arról nem is beszélve, hogy mennyi további okosságot lehetett volna kitalálni, mindenféle hívásszűrési trükköket, vagy olyan telefonkönyvet, ahol minden névhez hozzárendelhető, hogy melyik SIM-ről hívja őt a készülék... "

    Akkor megkaptad volna a választ...

    [ Szerkesztve ]

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz Maxximus #75 üzenetére

    Szia!

    Meg tudnád nézni, hogy a szöveges üzenetek beállításánál, ahol a kézbesítési jelentést is be lehet állítani van-e olyan menüpont, hogy "Szövegbeviteli üzemmód"

    Előre is köszönöm!

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

Új hozzászólás Aktív témák