Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m_makai

    tag

    válasz Puma K #15 üzenetére

    Saját vélemény:
    A Samsung látja a saját számait, hogy az aktuális S szériákat százalékosan mennyi idő után cserélik. Rendes top telefon, simán használható 2 éven keresztül valamelyik még tovább is, hacsak nincs valami komoly fejlesztés mint idén az S20 kamerája, akkor nem éri meg cserélni a tavalyi modellt. (lehet ha kijönnek a kamera tesztek kiderül hogy most sem) Tehát akinek a teljesítmény és a KOMPAKT! méret fontos, a kamera kevésbé, az nem fog megválni az S10e-től, ergó telített a piac nem éri meg fejleszteni. A selling pointra ott van a hajlított kijelző és a zoomos kamera. (szerintem fizikailag nem fér el ez a kamera rendszer s10e méretben)
    A többi már marketing, "A normál Galaxy S20 a mai mobilpiacon kimondottan kompaktnak nevezhető," mondat már finomodott a bemutató óta de még mindig sajtóanyag szaga van... 15cm felett nem kompakt semmi, csak mert nincs nála kisebb a piacon.
    Személy szerint semmi értelmét nem látom 5,5"-nél nagyobb kijelzőnek. (nem játszom komoly mobilos játékkal; olvasni sokat olvasok rajta, de ott már 4,3"-al is elégett voltam, a könyvolvasó app és formátum ebben sokat segít; youtube tartalom fogyasztás 90%.ban arról szól hogy akkor nagyobb a feje a videó készítőnek; minden mást rakok ki nagyobb képernyőre)
    Részemről amíg az S10e ki nem rohad alólam, ez tervezetten ha jól tudom még egy frissítést kap (?), addig bárkinek van esélye 15cm alatt top procival telefont csinálni arra fogok váltani, aztán lehet a flippek fognak esni árban annyit hogy arra váltok.

Új hozzászólás Aktív témák