Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    Nem olvastam el a teljes tesztet, csak a "Kialakítás, külső, kijelző" részt. Elég is volt :(

    " ... ha már mindenképpen muszáj belerondítani a panelbe."
    Nem, nem muszáj. A gyártók mégis "full-ba nyomják a kretént", és most már a Samsung is beállt a sorba.

    "Igen pontosan kell tapicskolni, ami jelent némi kihívást."
    Szuper! Akkor most ez jobb így? Nekem, biztos nem lenne ...

    "A Bixby gomb bezzeg pont kézre esik ... az új felhasználói felületben már egyáltalán nem lehet deaktiválni."
    A ki/be kapcsoló gombért tornázni kell, de a sz@ros Bixby mindig kéznél van :(((

    "... fémes (zöld és sötétkék) színárnyalatok pedig taktikusan láthatatlanná teszik a fogdosás nyomait."
    "Az S10 és S10+ végre nem addig gyönyörű, amíg csak nézzük őket."
    Végre valaki odafigyel, hogy ne búcsús, csillogó, ujjlenyomatgyűjtő hátlapot tegyen a készülékre. :K

    "Értesítő LED ugyan nincs... "
    Nem tudom az "aod" mennyire eszi az akkumulátort, de gyanítom jobban, mint egy RGB led. De, hát "fejlődni kell" és ugye haladni a korral. :(

    (#38) .Szaki.
    " .. a kameralyuk egyáltalán nem fért bele az értesítési sávba, ha melléteszünk egy S9-et, akkor látszik, hogy az értesítési sáv mérete nőtt azért, hogy a kamera ne lógjon be a képbe, ezzel nagyjából azt sikerült elérni, hogy a hasznos felület pontosan ugyanakkora legyen ... "
    Szuper! Ezt nem tudtam., de sejtettem. Mondjuk jó ideje tart ez a trend, hogy ugyanakkora méretben nagyobb kijelzőt ígérnek, de a vége vagy ugyanakkora hasznos (!) felület és/vagy csak nő a ház mérete. Mindig egy picivel. Ezért fogunk lassan egy lapos-TV-t magunkkal hordani. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák