Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82022144

    törölt tag

    Sziasztok, 24.-én én is átvettem 128 gb-os kék verziót, amely sima S8-amat váltotta. Egyből leteszteltem a teszt menübe mindent, műköfött mindent, ment is rá az UAG Plasma tok, elég jól néz ki szerintem és véd is rendesen. (Az S8-n is UAG tokot használtam) A napokban nyomon követem a fórumot, és tegnap megnéztem ezt a "fényesedést" oldalt. Nekem is mindkét oldalt kicsit látszik, de úgy emlékszem mintha az S8-nál is láttam volna, az kapott is vizet, mert csap alatt 1-2szer átmostam és nem lett baja, ezt még nem tettem víz alá.

    Szerintetek az normális, hogy ahol a fény jön ki a kijelző üveg és a keret között, belefér egy papírlap és éppcsak végig húzva kis ragasztó darab jön ki? Attól ott még mélyebben rendben van az összeszerelés nem? Az S8nál is végig belefért a papír a kijelző és az oldalsó keret köze. Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, és , hogy mit tudtok erről a jelenségről.

    Más: Feltették a Whitestone Dome üveget, a SES-ben szépen rá tette a kolléga az üzletben, viszont nekem még az nap felnyomta a tok alul és a káván lévő üvegrész már felhólyagosodott kicsit..... a Whitestone honlapján kompatibilisnek van feltüntetve a tok, és az is lenne, mivel felül a kamerának kihagyott ív megtöri a kijezlő fényét szóval pont az az 1 mm hiányzott volna, hogy ne bukjam be a 15ezret, mert ez fel fog jönni idő kérdése... erre figyeljetek majd. :)

    A fentebb írt összeszerelési kérdésemre, pedig szívesen várom a véleményeket javaslatokat, köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák