Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Ricsike

    őstag

    válasz icecave #4389 üzenetére

    Igazából nekem az ár most nem releváns, mert pl, jelenleg potom összegért kihozhatok egy iPhone XS-t a Telekomtól nagyon kedvező részletre. Havi 75-öt fizetek nekik 4 céges telefon után, így nagyon kedvesek velem. 1,5éve van meg a Honor-om, még egy évet kibír.
    Szerintem nem is a telefon fog sokat fejlődni, (bár jó lenne, ha a méret mondjuk maradna, de a képernyő az egész előlapot elfoglalná, illetve az ujjlenyomat olvasó az előlapban lenne integrálva, esetleg arcfelimerő lenne) hanem a hozzá tartozó szolgáltatások és a DEX. Szerintem most erre kellene nekik ráfeküdni. Nekem üzleti szempontból, sokkal jobb lenne egy ilyen telefon, amit tudok számítógépként is használni, akár monitoron, akár TV-n, mivel sokat ingázom. Így nem kellene hurcolásznom a laptop-om.
    Nyílászárókkal foglalkozom, és pl a helyszíni felméréseket tök kényelmesen meg tudnám ejteni ezzel a telefonnal.
    Szerintem az SPen már sokat nem tud fejlődni, de lehet kap új funkciókat, de nekem mondjuk így is megtenné.

    Szóval én a Linux-tól várok nagyon sokat, és magától a DEX felülettől, és egyre több DEX-re optimalizált alkalmazást szeretnék!

Új hozzászólás Aktív témák