Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz tomee007007 #3015 üzenetére

    A korábban leírt Google opciókat és folyamatokat ([link]), amellett tényleg minden apró beállítást és opciót átnézek és amikre nincs szükség, azokat kikapcsolom, például a toll észlelése, illetve folyamatos keresése kilőve, ha az a telefonban van, a teljesítmény optimalizált üzemmódra beállítva, az akkumulátorhasználat optimalizálása szinte minden alkalmazásra és folyamatra engedélyezve - már amire lehet -, a helyadatok jogosultságánál a felesleges alkalmazások kikapcsolva, a használati adatokhoz való hozzáférést sok alkalmazásnál kikapcsoltam - nem is gondolná az ember, hogy szinte minden felhasználói tevékenységet megfigyelnek és jelentgetnek, szinkronizálnak a szerver felé -, sőt, aljas módon és előre megfontolt szándékkal, még a Samsungnak folyamatosan küldött diagnosztikai adatokat is kikapcsoltam. :DDD
    Sok apróság van még ezeken kívül is, átnézem majd részletesen a beállításokat, mert nem minden ugrik be azonnal fejből, amiket módosítottam, de tényleg sok olyan van, aminek nem látom hasznát, viszont eszik az erőforrást és az akkumulátort.

    Próféta: Nem néztem még úgy külön, a pöttyökből látom a névjegyek között, illetve ha beteszek valakit - vagy valakitől egy elérhetőséget - a címzetthez, akkor a szöveg írásánál a küldési ikon színéből is látom, hogy elérhető az nála (is), vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák