Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HMárió

    junior tag

    válasz Somatom #16999 üzenetére

    Miért, az jó fényt vet a tudásukra, hogy a Samsung (ismétlem Samsung és nem más márka) tabletemen a gyárilag előtelepített Members alkalmazás az csak most tud elfordulni? Úgy kellett rájuk szólni. Én hónapokig használtam úgy, hogy előttem a tablet fektetett módban mint egy laptop, GYÁRI Samsung billentyűzet tokban, elindítom a Samsung gyári alkalmazását és csak álló nézetben indul el. Forgathattam billentyűzettel az egész tabletet mint Rubik a kockáját. És ugyanez volt a Smart thingssel, meg egy rakás gyári appal. Pl a Samsung Level app a mai napig ilyen. Azt kevesen használják, így leszarják. És akkor csodálkoznak, hogy nem fogy a tablet. Fene akar ezekkel a féleszűekkel kínlódni. Almáéknál tuti nincs ilyen. Nem is lesz több Samsung cuccom, az tuti. Főleg azok után, hogy a nyomtató-szkennelő programot is hazavágták miután átadták az üzletágat a HP-nek.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Új hozzászólás Aktív témák