Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    válasz simii #19 üzenetére

    Én anno szintén Note8-ról váltottam Note10+ -ra. Eleinte pár dolog írtó szokatlan volt, pl a bekapcsológomb bal oldalon, kameralyuk, jack csatlakozó hiánya, anno még panaszkodtam is ezekről a Note10 topikban és hiányzott a 2 évig használt és megszokott Note8 (ami amúgy a mai napig megvan, egy garis felújítást követően megórökölte barátnőm). Aztán kb 1 hét alatt hozzászoktam mindenhez, a bekapcsológombot annyira megszoktam, hogy a Note8-on ha meg akarom nyomni, rendszeresen a bixby gombot basztatom :DDD. A jack csatlakozót ritkán használtam eddig is (főleg utazáskor) de a gyári füles egész jó plusz azóta rászántam magam és vettem egy bluetooth fejhallgatót is és inkább nem bajlódok kábelekkel. Akksi nálam intenzív használat mellett 1 napot simán kibír, teljesen elégedett vagyok vele ilyen téren is. Összegzésképpen én Note10+-t vennék újra és nem feltétlen amiatt, mert többet tud bizonyos téren, mint a Lite, mert úgysem feltétlenül használom ki (pl töltés megosztást vagy gesztusvezérlést kb soha). De ennek üveg a hátlap és én pl tok nélkül használom a telókat, nem karcolódik úgy mint a műanyag. Megszerettem ezt a telót és bátran tudom ajánlani, szerintem jobb választás, mint a Lite.

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

  • erahurka

    félisten

    válasz simii #35 üzenetére

    Szerintem az összes pixel binninges telefon béna képeket csinál. Pont ott hasal el ami a lényege lenne, nem részletgazdagok a képek. De mások nem szoktak velem egyetérteni.

Új hozzászólás Aktív témák