Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65510400

    törölt tag

    válasz enginev3.0 #1 üzenetére

    "A tudatlanság nagy úr "

    Ezt bizony jól látod. 2016-ost használok. Ennek fényében mondom, hogy a tesztelő nem tudott a végén érvet felhozni a telefon mellé, pedig ebben is van fícsör, de hosszú időn át kell használni, hogy megtudjuk.

    A megbízhatóság.

    Nem fagy, nem lassul, ezer app nyitva, navigálok, közben excel táblában a címek, csak megy és megy, nem akad be szoftver, hogy baltaként merüljön, nem ég be a kijelző. Semmilyen probléma nem adódott, és másnál sem, nézzük meg a fórumát.

    Ezeket a "megveszik a hülye emberek, mert Samsung" hozzászólásokat sosem értettem. Szerintem a Samsung már réges régen lecsúszott arról, hogy "menő " legyen, talán az S8, de egy ilyen J5-tel nem lehet menőzni, aki azért veszi, az hülye.

    Ez egy működő telefon. Nem kell mókolni, nem kell piszkálni, nem kell javítgatni, csak használni. Aki sosem rak Antutut a telefonjára, nem akar fórumozni, hogy jaj merül, micsinájjak, csak simán használni szeretné, annak pont ilyen telefon kell. Azaz az átlag telefonfelhasználók 100%-ának.

    És én továbbra is kifizetek + x ezer Ft-ot azért, hogy valami működjön.

    És még valami, amit szinte csak ez a telefon tud a piacon: 2 SIM mellé SD kártya bővítés. Ha valaki ilyet szeretne, szinte csak ez a választása marad.

    Enginev3.0:

    Kíváncsi lennék a vélhetően rendkívül hozzáértő anyósod hogy éri el, hogy lassuljon. De egy tippem van. A páromnak 2015-ös van, miután elmúlt 1 éves, azt mondta lassabb, mint az elején. Megnéztem a futási időt, majd 9000 óra volt. Igen, amióta megvolt neki, nem indította újra. Újraindítás óta semmi gond. Esetleg ki lehetne próbálni ezt a ritka és ismeretlen módszert.

Új hozzászólás Aktív témák