Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    A kissé leharcolt MiBand3-at erre cseréltem hirtelenjében, de azt kell mondanom valahol hiba volt. Egyetlen előnye a FitE-nek a MiBand3-hoz képest, az a hozzá tartózó applikáció, mert a Samsung Health egy merőben kiforrottabb és részletesebb alkalmazás, ami amúgy valahol a lényegét adja az egésznek, de minden másban alulmarad ez a kütyü.

    Kezdve azzal hogy én botor levettem a fóliát a FitE-ről és gyakorlatilag 2 hét használat után már napfény alatt olvashatatlan a kijelző, annyira leharcolt lett, amire fel voltam készülve, de nem ilyen gyorsan. A másik hogy maga a band irritálóan suta, még a MiBand3-an is több funkció volt mint ebben, pedig az se egy nagy varázsló. A szíjat nagyon nehezen szokta meg a csuklóm, az üzemidőn meg csak pislogtam mit hal a szatyorban. Az hogy kevesebb mint 2 nap alatt kifullad a kütyü, ilyen kijelzővel illene azért pár napot virítani, de gondolom közre játszik ebben az is, hogy a pulzusmérő folyamatosan aktív, ami gondolom nagyban rontja az egésznek a statisztikáját. Ráadásul bosszantóan könnyen elveszti a kapcsolatot a telefonnal, úszáshoz pl. nem is tudtam érdemben használni. Ja és arról nem is beszélve hogy sokszor mekkora ordas baromságokat ad meg hogy mennyi kalóriát égettem el aznap, illetve az is fura, hogy a MiBand-3al átlagosan olyan 10-11ezer lépést tettem meg egy átlagos munkanapot, ezzel meg volt hogy több mint 25ezret mutatott a cucc, amin csak ráncoltam a homlokom.

    Egy szó mint száz, valahol megbántam hogy ezt vettem meg, de legalább megismerkedtem hogyan működik egy Samsung banddel a Helath app a Galaxy S10-emen, legalább tudom megéri e egy komolyabb kütyüre beáldozni házon belül.

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák