Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snots

    tag

    Én teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Ráadásul ami nekem hatalmas pozitívum, hogy végre egy olyan fülhallgató, ami nem akar kiesni a fülemből. Kipróbáltam jópárat az idők során, rengeteg féle "dugóval" (ötletem sincs, hogy mi ennek a hivatalos neve), csak a szenvedés volt vele. Ilyen értelemben az, hogy beleül az ember fülébe, vagyis a mérete, nekem kifejezetten pozitívum. Ez nekem egész egyszerűen megmarad, nem kell befelé tuszkolnom 3 percenként, hogy ne vesszen el a basszus, meg az egekig tekernem a hangerőt, hogy halljak valamit. Fejhallgatón gondolkoztam, mielőtt kipróbáltam, de így mostmár nem hiszem, hogy veszek, legalábbis nem sürgős mostmár.

    Nekem a hangminőséggel semmi gondom nincs, teltnek érzem a hangját, de elképzelhető, hogy igénytelen vagyok. A mikrofonja nagyon jól működik, teljesen tisztán hall a másik fél.

    Mivel a fülből kiesés nekem örök probléma volt, ezért fel sem merült, hogy vegyek egyet, de így, hogy "ingyen" volt, kipróbáltam és nekem nagyon bevált. Ezek után már simán vennék egyet, ha úgy alakul, remélem, hogy azért nem lesz rá szükség belátható időn belül.

    A doboz teteje valóban lötyög egy kicsit, de addig amíg nem olvastam a tesztet erről, nekem fel sem tűnt.

    Én, személy szerint, meg vagyok elégedve a termékkel.

Új hozzászólás Aktív témák