Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz movax #28 üzenetére

    Nem ott élek, de a Magyar árak pont nem relevánsak, mert itt minden drágább.

    Littlecar Ha lenne 130k-m a kezemben, akkor is az A5-öt venném meg kedvezményesen, a többit meg zsebbe tenném. Az S4 és a G4 is már régebbi telefon. De ha ezen túllépünk, akkor meg az s6 akkuja lenne kevés. Ugyanis az s6 akkuja kisebb, de a cpu erősebb és a kijelző felbontása is magasabb, ergo hamarabb lemerül. Sőt az s6 topikban is írják, hogy 1 napot is ali bír. Volt G2 és G3-am, de nem jött be a hátsó gombok. Sőt már a G3 felbontása is nekem felesleges volt. A G4 nekem meg már fizikailag is túl nagy. Nekem bőven elég egy 5" körüli telefon. Ha Az A3-ban benne lenne az OIS, akkor azt választottam volna, de mivel nincs benne, ezért marad az A5. A Nexus telefonokat meg nem szeretem. Volt Nexus, Nexus S, Nexus 4 és 5. De nekem a STOCK android felület nem tetszik. A ROM-olgatásokat meg nem szeretem. Mindent a gyári állapotban szeretek használni.

    Ha meg nem jön be, akkor meg egyszerűen eladom.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák