Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alsec

    tag

    válasz ujvendeg #49 üzenetére

    1. Always on Display szerintem hivatalos frissítéssel ki fog az a40 re is jönni, vagy ha nem , akkor xda-developeres barátaink tuti megcsinálják erre a készülékre is.
    2. Good Lock Samsung applikációval is lehet bővülni fog a készülék, amelynek a része az Edge Lightning+ , amely villog mint egy értesítő led körbe a kijelzőn. De xda-s barátaink remélhetőleg ezt is levetítik az a40-re ha nem érkezne official update. De elvileg a Nice Lock nevű programmal már most is lehet használni ezt a funkcióját.

  • Alsec

    tag

    válasz ujvendeg #49 üzenetére

    Sony-t, Huaweit kár egy szintre hozni a Samsunggal :D Hiába jó hardveresen, szoftveresen egy rakat semmi. Vicc hogy a sony a beszállítója lencsében egy csomó konkurens cégnek és mégsem tudják a saját mobiljaikban leképezni olyan szépen a képet ahogy azt másik gyártók pl. Samsung megteszi..... Huawei tele van buggal, okádék a EMUI-ja nem ajánlom senkinek.

    Galaxy a40 ideális ára 60-65 ezer lenne. Duplakoppintása kapacitív ujjlenyomat olvasója is.( az egy picit gagyi minőségű, enyhén lötyög ) Galaxy s4 ről váltottam( amelyen 9.0 Lineage androidot futtattam), sokkal nem jobb nála. Kamera ugyanaz, kijelző ugyanolyan szép. Egyedül a kompaktsága nagyobb kijelzője, ujjlenyomatolvasója meg az elhasználódott akksija miatt váltottam. Fél másodperccel gyorsabban nyílnak meg az appok, hiába 3x erősebb benchmark szerint.

    Most ezzel a One UI felülettel teljes mértékben elégedett vagyok, nagyon jól összerakták de szerintem 2-3 év múlva ez is döcögni fog, de nem azért mert gyenge lenne, hanem a Samsung is le-lehúzza a régebbi modelleket. Galaxy s4-emet 5 éve használom kitkatról felfrissített 5.0 ára. Majd 2 év után döcögni kezdett egy úgynevezett biztonsági frissítés következtében. Na akkor mókoltam meg és raktam rá a 8.0 majd a 9.0-a lineage Os-t amely akadásmentesen fut máig rajta. Szóval nem minden a hardver csak ezt akartam belőle kihozni.

  • Crafter32

    őstag

    válasz ujvendeg #49 üzenetére

    Néztem az XZ1C -t is, mert ott van kb árban, de már nem merek venni. Tetszik nagyon hogy szögletes nem szappantartó, de már túl nagy káva van hozzá és az már tényleg idejét múlt ha egy maihoz hasonlítom. Azt meg már tényleg nem tudom meddig kap még frissítést.

Új hozzászólás Aktív témák