Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz janeszgol #34 üzenetére

    Ok, ez már válaszféleség.
    Szóval egy olyan lassú telefonnál, ahol a tárcsázó előhozatalától kezdve mindenre várni kell (megelőlegzem a hasonló sebességet mint az A41eseinknek van) észrevehetően gyorsabb lesz a válaszidő böngészés közben (amit már a reklámok és a görgetés is megfog?) Állja velem valaki a fogadást, hogy ezen a telefonon semmit különbséget nem lehet majd ebből érezni? :R
    Betegácsin vagyok, elővettem az A41et, repülőmódbol visszatettem onlineba, 2 perce nem tudok vele mit kezdeni. De egyébként is a naponta használt appok 1-3 másodperc alatt töltenek be, az alkalmazáslista,a híváslista, minden rohadtul tetű lassú.

    zozzo72: Dehogy, nem nagyon fog vevőt elhappolni. A samu is lassan olyan mint az apple, fix vásárlóbázis van márkanév alapján, a termék milyenségétől és árától függetlenül. (És keleten ez még sokkal durvább, és tényleg hypeolják a samut sok helyen.)
    Nálunk a globál it kitalálta, hogy emmc-s rohadt lassú telefonokat kapjunk a világ 26 országában cégesnek. Mert samsung, meg szuperbiztonságos knox. Igaz, olyan lassú, hogy többen vettek inkább privát telefont mellé, és bent is azt használják sokmindenre, akár céges dologra is (mert nem olvassa be a kódot a samu, vagy nincs türelmük megvárni hogy valamit betöltsön és megnézik a sajátjukon).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák