Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    A cégem a héten ilyen telefont adott céges telefonnak. Nem igazán fogom használni, egy S9+ telefont használok, abban van a céges kártya. Másodtelefonnak persze jó lesz, így beüzemeltem a kicsikét.

    Sajna nincsen rajta gyárilag kijelzővédő fólia, egy nagy vastag fólia veszi körbe az egész telefont, amit egészben le kell hámozni róla kicsimagoláskor. Fóliát, tokot gyorsan venni kell hozzá. Nem gagyi az üveghatású műanyag a hátulján, ha nem veszel sűrűn kézbe jobb hátlapos telefont, akkor nem érzed az olcsósítást.

    Viszont pozitívum, hogy a SIM tálca két SIM-el PLUSZ egy microSD kártyát fogad, ezt pl. nem tudja az S9+ :R

    A telefon kb. 15 perc alatt életre kelt, ennyi idő alatt a GoogleDrive-ról már szinkronizálta is a névjegyzéket. A rendszer gyorsan le is cuppantott 13,5 GB-ot a 32 GB ROM-ból, szóval kell hozzá egy combosabb kiegészítő microSD kártya (a leírás szerint 1 TB kapacitásig kezel kártyát a készülék, ekkora azért talán nem kell :D ).

    Ujjlenyomat olvasója elég gyors, a kijelző felbontása nem tűnik gagyinak (a 720x1560 pixel ellenére sem) viszont a színei eléggé természetellenesek, sajnos színhőmérséklet állítási lehetőséget nem találtam :(

    A gyári ikonok eléggé bazáriak voltak, gyorsan telepítettem rá a Samsung Themesből egy civilizáltabb ikonkészletet. Nagy pozitívum (ezen kijelzőfelbontás mellett) hogy az ikonrácsot akár 5 x 6 méretre is be lehet állítani, sok ikon elfér egy képernyőn. Sőt, azt a kunsztot is tudja, hogy a kezdőképernyő ikonkészletét is elfogatja a telefon elforgatásakor :K

    Kameráját még nem próbáltam, nyilván nem üti meg az S9+ szintjét, de nem is azt várja tőle az ember.

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák