Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudymester

    senior tag

    Júniusban lesz 2 éves a telefonom, összefoglalnám a tapasztalataimat úgy, hogy a telefont soha nem kapcsolom ki:

    -Ha nem használom a telót, pl szabin vagyok, még mindig kibír 6-7 napot az akksi.
    -Ha melózok, akkor napi 1,5-2 óra mp3/rádió és kb 45-60 perc net Opera Minivel és még így is kibír 1,5 napot. Pl hétfő reggel le veszem töltőről, kedd este már fel kell raknom, de a melóhelyen nagyon rossz a térerő, szóval ott nagyon dolgozik a hálózat keresés.
    -Fagyás normál használat mellett nem tapasztaltam. Opera Mini kb havi 1 alkalommal lefagyasztja a progiból való kilépés közben, de a teló olyan 20 másodperc után automatikusan újra indul.
    -Szerintem a hangszórója átlagos, beszélgetés közben jól hallható, de semmi extra.
    -Az antennája hülye helyen van (a készülék allján), ezért kicsit érzékeny a térerőre, ha nagyon rámarkol az ember.
    -A memóriakártya és a töltő fedelei nem törtek le, érdemes rájuk vigyázni és így nem jut kosz a telóba.
    -Agybadugós fülessel zenehallgatásra jó használni, érdemes beszerezni egy ilyet ha normálisan akarunk zenét hallgatni.
    -Egyszer volt szervízben, 3-4 hónapos korában a hangszóró behalt, de azóta semmi gond.
    -Az adatkábeles zenefeltöltés lassú, 300-350kbyte/sec a sebesség. Én kártyaolvasózok inkább.
    -Fényképezés, videózás felejtős. Gyenge mindkettő.
    -A leggyengébb háttérvilágítással használom (bőven elég) és a gombos világítása is estére van csak időzítve.

    Összességében nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, eddig olyan 7-8 telefonom volt (alsó kategória mind) és ezt szerettem meg a legjobban. Anno 990 forintos telenor akcióban vettem és nem bántam meg. Valószínű hamarosan lecserélem, de csak azért mert beleszerettem az androidba, de még pár hónapig (lehet még tovább is) használni fogom.

    Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Új hozzászólás Aktív témák