- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Telekom mobilszolgáltatások
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Fotók, videók mobillal
- Magisk
- Ford SYNC 3 infotainment rendszer teszt
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
csatahajós
senior tag
Mondjuk akkor, hogy nem szakmai, hanem a témába vágó, releváns; amit a kolléga írkált az nem az volt egy pont után.
Nézd, szubjekív dolog ez valahol persze (végül is erről szól a fórum), de az említett telók közti kiterjedésbeli különbség a legangyobb pontú eltérésnél 3mm ha jól számoltam, ez százalékosan 5% alatti eltérés mivel a hosszról van szó. Nehéz elhinnem őszintén szólva, hogy ez ekkora különbséget jelent a használatban (Súlyban van komolyabb eltérés csak, azt mondjuk inkább elhiszem h az befolyásolhat ennyire, de ott meg a Lumia magasan vezet.)
Nekem az elmúlt években volt S3, S4, S5, Note 4, Note 5 és mellette használtam iPhone 3 GS-t, Lumia 925-öt, sőt S6ot meg A5 2016-ost céges telefonnak. A két Note-ot leszámítva a többinél soha nem volt gondom a kijelző felső élek elérésével, pedig nekem sincs hatalmas péklapát kezem. Pont hogy a Lumia volt az amit egyébként a szögletes sarkok miatt kevésbé volt kényelmes fogni. Megjegyzem mellesleg, hogy egy 270 darabos céges flottához is van közöm és a 270 felhasználóból kb. 10-en panaszkodtak a méretnövekedés miatt amikor a 3GSekről a Lumiákra váltottunk, zömében ott is hölgyek. Persze 270 ember nem mérvadó minta, de az arányokat jól érzékeltetni, hogy kb mekkora rétegnek probléma ez igazából - ennek tükrében én megértem, hogy a Samsung a felhasználók jóval nagyobb részének próbál kedvezni.
-
csatahajós
senior tag
Tényleg nem kötözködésből, de azt írod, hogy a 930 meg az eredti A5 kényelmes volt ha jól értelek.
Ehhez képest az S7 már túl nagy?
Kár hogy kb cakkra ugyanakkora az S7 mint a régi A5 (42.4 x 69.6 x 7.9 mm vs 139.3 x 69.7 x 6.7 mm) ráadásul a kijelzőben is 0.1" az eltérés:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7821&idPhone2=6761&idPhone3=6227
-
csatahajós
senior tag
"Ez nem szakmai vélemény, az szakmai vélemény, hogy nincs igazad" -
(ha humornak szántad akkor elnézést, az esetben jót mosolyogtam és beteszem aláírásnak)
Ha Samud van nagyon jól tudod h ha valakinek ez a hasfájása be lehet állítani egy egy ujjas mozdulatra a képernyő kisebbre méretezést, ha már mindenképpen egykéznél a legtetejét kell elérni. (hozzáteszem nekem a feleségem az S7edgen ami jóval nagyobb mint a sima 7 eléri a kijező tetejét egy kezesnél, és elhiheted h kisebb keze van mint nekem).
Mire gondolsz azzal, hogy nincsa alternatíva? Két méret van, most is kettő lesz, ráadásul mint a képen is linkeltem fentebb a teló mérete nagyon minimálisan nő csak. H az S7es most kényelmes neked akkor az S8 is az lesz, pont ezt fejteggettem fentebb.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Escape from Tarkov
- Linux kezdőknek
- Cyberpunk 2077
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Gyúrósok ide!
- E-roller topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Fizetős szoftverek ingyen vagy kedvezményesen
- További aktív témák...
- LG 77G4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz 0.1ms - MLA - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Olcsó Laptop! Új akkumulátor! Dell Latitude E6540 : I7 4600M / AMD HD8790M / 8GB DDR3 / 128GB SSD
- DELL Universal Dock UD22 210-BEYV (DisplayLink)
- HYNIX 2GB DDR3 RAM eladó
- BESZÁMÍTÁS!Samsung Galaxy Tab S10 Ultra 256GB 5G tablet extra tokkal garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest