Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #00137984 #43 üzenetére

    Tavaly - illetve már tavalyelőtt - karácsony környékén vettem a Samsung QE55Q6FN 4K QLED TV-t, kifejezetten animék és HDR-filmek nézése céljából. Azóta is ezen nézem őket, a monitor onnantól fogva csak játékra van használva.

    Most egyébként éppen azt tervezem - egy kis spoiler a jövőt illetően :B -, hogy eladom az ASUS PB328Q WQHD monitoromat, már meg is van rá a vevő (emiatt is döntöttem így), és hozok egy 40" körüli brutál monitort, amin majd tudom HDR-ben futtatni a játékokat is.

    Egyelőre még terv, de sajnos az árakat illetően komoly dilemma, hogy ami igazán jó cucc, az fél milla környékén mozog, ami pedig olcsóbb, az "TESCO gazdaságos" HDR-t tud (DisplayHDR 600 alatt nem akarnék venni semmit). Szóval kevés az olyan jelölt, ami szóba jöhet, de majd kiderül, hogy állunk anyagilag pár hónap múlva. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák