Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Northlorien

    tag

    Nagyon jó teszt, viszont nézzétek meg ezt is: https://youtu.be/7CKnJ5ujL_Q A videós teszt eredmények megegyeznek a ti eredményeitekkel DE a legalacsonyabb és konstans alacsony késleltetést úgy tudjátok elérni, hogy a gpu max 96%-os loadon fut, konstans FPS-en. Az AMD és az NVIDIA megoldása akkor működik, hogyha a GPU load maxon van, és ebben az esetben valóban hasznos, viszont célszerű egy olyan FPS számot megadni - megkeresni - amit a GPU 92-96% load mellet stabilan tud hozni. Ennek több előnye is van az uncapped fps+antilag kombonak: Mindig azonos, és alacsonyabb input lag mint az uncaped+antilag esetében, kevesebb munka kerül a GPU-ra, ezáltal halkabb, kevesebbet fogyaszt, illetve ha shooter játékokkal játszasz, akkor nem fog ugrálni a latency, hanem mindig konstans marad, ezáltal elmaradnak a "de én lőttem előszőr, miért én haltam meg, miért nem találta el" típusú mondókák. Szóval a cél a minél magasabb FPS szám elérése, mivel minél magasabb az fps, annál alacsonyabb a késleltetés, viszont az ideális beállítás akkor van, hogyha azt a max FPS-t 96% loadon tudja hozni a kártya, a fölött megnövekszik az input lag - kicsit paradoxon, így leírva, de tesztek - saját és interneten található - alapján, ez így van.

Új hozzászólás Aktív témák