Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Padree #26 üzenetére

    Ez nem igaz, az alacsonyabb hozzáadott értékű munka tűnik el és váltja fel olyan amihez szaktudás kell, ráadásul még nagyon az elején vagyunk, van idő felkészülni csak nem igazán látni, hogy ez az oktatásban lecsapódna.

    Thanos was right.

  • nemszabad

    tag

    válasz Padree #26 üzenetére

    OFF:
    Nem gondoltad komolyan, ugye? :)
    Az embereknek minden percét törekszenek lekötni, addig sem gondolkodik / ébred fel.
    Már sok-sok éve megjósolták, hogy napjainkra napi pár perc munkából fogunk élni. Hol van ez? Csak nem parancsolt megálljt egy magasabb érdek az utópiának? :)
    Ezt a pénzt szépen felmarkolják előlünk azok, akik nem is léteznek, mint tudjuk. :)
    Kicsit komolyabbra fordítva a szót: a véleményem az, hogy a munka nem pusztán megélhetés, hanem sokkal több annál. Célt ad, tartást, rendszert visz az életbe, az önértékelésünket is meghatározza. Fontosnak és hasznosnak érezzük magunkat általa, így - szerintem - nem baj az, ha napi x órán át része az életünknek.
    A céltalanság és unalom sok probléma forrása lehet (ahogy a túlzott jólét is).
    Egy bizonyos intelligencia szint alatt gondok lehetnének a komolyabb anyagi háttérből és a sok szabadidőből.
    Nekem 10 élet is kevés volna, annyi minden érdekel, de sokaktól hallom, hogy unatkoznak, ami napjainkban elég szomorú, hisz ezernyi lehetőségünk van.

    ON:
    Egyébként nem tudom, mi igényel több befektetett munkát általánosságban. Simán el tudom képzelni, hogy a tudatosan beépített rövid élettartam, illetve a folyamatos karbantartás több munkát ad, mint amennyit megkíván a manuális raktározás.
    A gépekhez nyersanyagot kell bányászni, a nyersanyagot szállítmányozni, feldolgozni, alkatrészeket gyártani és azt is szállítmányozni, a gépparkot össze kell építeni, fenntartani, karbantartani, szoftvert írni, stb.
    Biztos, hogy ennek az egész procedúrának munkaerő-igénye kisebb, mint 5-6 Józsit alkalmazni? Nem egy adott céget kell vizsgálni, hanem úgy globálisan.
    Lehet, hogy 5-6 Józsit elküldenek a cégtől, akik később a fentebb felsorolt ágazatokban helyezkednek el, meg még ki is kell egészíteni a létszámot 3 Józsival.

Új hozzászólás Aktív témák