Hirdetés

2019. február 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) somogyib

somogyib
(őstag)

A 41.-ik másodpercig bírtam, keress valami jobb zenét. ;] :)

(#2) Somatom válasza somogyib (#1) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Kitartó voltál. Én nem vagyok ilyen mazochista. :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#3) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Hey Joe

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=m7CVOQUO1mw

(#4) Somatom válasza Klaus Duran (#3) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Alakul. :)

Harley is the best (Dyna Sport 2003). Az első 25 ezer hsz. -em a "#79335424" Nick alatt olvasható.

(#5) BoB

BoB
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ja ez az a zene amivel a TEK ki szokta húzni az információt az emberekből. Nem hittem volna hogy publikusan is elérhető...

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#6) Samus

Samus
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én karácsony előtt találtam rá a Captain Jack feldolgozására, és azóta is imádom. Ezek a magyar popkult zenék...falra mászok tőlük.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Somatom válasza Samus (#6) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Az eredeti dizsi verziónál mindenképpen jobb.

(#8) icemad válasza Samus (#6) üzenetére

icemad
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez mekkora király zene! :D
Tudsz még ilyet?
(egyik haverom mutatott hasonló feldolgozásokat vagy 10 éve. Azóta sem találom. Azt tudom, hogy valami Britney Spears szám is volt közte. De akkor már nem voltunk szomjasak. :DDD )

A másik nagy sláger a koton szemű dzsó...
[link]

Az élet egy nagyon szar videojáték, de baromi jó a grafikája...

(#9) Roaming

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Én amúgy ebből a zenéből főként a szöveget emelném ki, maga a zene...háát, már leírtátok, nem jó. (finoman szólva) :DDD

ᴸᴰᴺ⁻ᴸ²¹ ⁺ ᴬᴳˢ⁻ᴸ⁰⁹ | ᵀᵒˢʰᶦᵇᵃ ˡᵃᵖᵗᵒᵖᵒᵗ ᵉ́ⁿ ⁿᵉᵐ ᵛᵉⁿⁿᵉ́ᵏ ᵐᵉʳᵗ ᵇᵉⁿⁿᵉ ᵛᵃⁿ ᵃ ⁿᵉᵛᵉ́ᵇᵉ ʰᵒᵍʸ ʰᶦᵇᵃ ⁻ ᵇʸ. ʷᵃˢᵈᶠᶠᵃᶠᵃᵃᶠᶠ

(#10) Somatom válasza icemad (#8) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Van pár ilyen. Pl.
Cool Head Clan: Szeresd a Testem.
Sztem ez a Celine Dion, Anastasia duett is jó.
Ez a Pepsi reklám se két Dollárba kerülhetett.
Aztán ott az Over The Hills And Far Away, ami Gary Moore -tól sztem nem volt nagy dobás, viszont Tarja hangjával nagyon ütős.
Az Elvenpath -tól meg lehidalok.

(#11) somogyib válasza Somatom (#2) üzenetére

somogyib
(őstag)

Van kedvenc zeném, ahol az első 30 mp unalmas, na de azután: link :)

[ Szerkesztve ]

(#12) T_chris

T_chris
(PH! addikt)

Igen.
Teljesen megértem, hogy a különböző zeneművészeti főiskolák minden évben több évfolyamnyi embert termelnek ki akik a saját tanult szakmájukban akarnak dolgozni.....
De azért van akinek jobban áll, ha marad valamilyen kórusban....

A nagy tudású uraknak felhívnám a figyelmét arra, hogy a Windows ugyan sok mindenre nagyon jó, de Linuxnak speciel nagyon szar. by:csfeco

(#13) bozont válasza Samus (#6) üzenetére

bozont
(PH! kedvence)

Ez nagyon állat! :C

Ha már emészthető feldolgozások is szóba jöttek, akkor én ajánlom Leo Moracchioli feldolgozásait. Érti a dolgát. :K Csak hogy hozzak 1-2 példát is itt van tőle pl az Eye of the Tiger és a Macarena.

(#14) German_TD válasza Somatom (#10) üzenetére

German_TD
(őstag)
LOGOUT blog (1)

"Aztán ott az Over The Hills And Far Away, ami Gary Moore -tól sztem nem volt nagy dobás, viszont Tarja hangjával nagyon ütős."

Így igaz, a Nightwish egy igazi gyöngyszem, Tarja hangja remekül illik oda és nagyon egyedi az egész. :K

Apple iPhone 6S (32 GB, Space Grey) / Ego sum via, veritas et vita. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar!

(#15) Somatom válasza German_TD (#14) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Hallani benne a képzettséget. Játszik a hangjával. Külömbül énekel koncerten, mint a legtöbb énekesnő stúdióban. Sajnos, már nem fogjuk őket együtt hallani. Ott voltam a Jégcsarnokban, amikor bemutatták Anettet. Óriási csalódás volt. Ez a mostani csaj már jobb, de sehol sincs Tarja tudásához.

(#16) icemad válasza Somatom (#10) üzenetére

icemad
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Köszönöm, ezeket mind ismertem. Viszont megvettem az UMC-től ezt az albumot. 14 dolcsi volt, de baromi jó. Reggel óta ezt hallgatom. :)

Ja, és a Nightwish-t ezer éve hallgatom. Tarja miskolci koncertjén is voltunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) Roaming válasza Somatom (#10) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

"Ez a Pepsi reklám se két Dollárba kerülhetett."

Ja, ezt ismerem, nagyon jó. :)
Át lehetne nevezni az egészet valami beszélgetős topikká. :D

ᴸᴰᴺ⁻ᴸ²¹ ⁺ ᴬᴳˢ⁻ᴸ⁰⁹ | ᵀᵒˢʰᶦᵇᵃ ˡᵃᵖᵗᵒᵖᵒᵗ ᵉ́ⁿ ⁿᵉᵐ ᵛᵉⁿⁿᵉ́ᵏ ᵐᵉʳᵗ ᵇᵉⁿⁿᵉ ᵛᵃⁿ ᵃ ⁿᵉᵛᵉ́ᵇᵉ ʰᵒᵍʸ ʰᶦᵇᵃ ⁻ ᵇʸ. ʷᵃˢᵈᶠᶠᵃᶠᵃᵃᶠᶠ

(#18) Somatom válasza Roaming (#17) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Sztem nincs azzal baj, ha egy topik formálódik. Szeretek mások kedvenceibe belehallgatni.

(#19) Roaming válasza Somatom (#18) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Persze, semmi baj azzal. Örülök, hogy valami trash-ból sikerült valami jót kihozni. :D

Ezt a számot nagyon szeretem, mai kedvenc. :DD [link]

(#20) icemad válasza Roaming (#19) üzenetére

icemad
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az Umc albumon ez is fent van, csak kicsit más verzióban. :)

(#21) Roaming válasza icemad (#20) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Tudsz dobni hozzá egy linket? :B

(#22) icemad válasza Roaming (#21) üzenetére

icemad
(PH! addikt)
LOGOUT blog

https://umcmetal.dpdcart.com

Itt van, de fizetős.

(#23) tranceplanet

tranceplanet
(őstag)

Instrumental az eredeti is, hatalmas kedvencem, ez a cover viszont nagyon oda*asz:
Katt

(#24) Somatom válasza Roaming (#19) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Ez nekem is megvan a gyűjteményemben, bár egy kicsit korábban, a 80 -as évek közepén, végén volt a diszkós korszakom.

(#25) Somatom válasza tranceplanet (#23) üzenetére

Somatom
(PH! kedvence)

Zoe Thomsonhoz mit szólsz? Még nem egy Orianthi, de egy 8 évestől sztem nem rossz.

(#26) Roaming válasza icemad (#22) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

:R

tranceplanet: a Children-t is nagyon szerettem/szeretem. Nem vagyok az a metálos típus, de ez a cover egész jó lett. :)

(#27) tranceplanet válasza Somatom (#25) üzenetére

tranceplanet
(őstag)

Nem semmi skill ennyi idősen, mi lesz, ha finomra csiszolódik.

---------------------------------------------
(#26) Roaming

Én majdnem mindenevő vagyok, kedv függő. Azt azért hozzátenném az elektro a szívem csücske, szerintem ez így is marad életem végéig. Trance 4ever!

-------------------------------------------------
Halálos: Mario

[ Szerkesztve ]

(#28) Roaming válasza tranceplanet (#27) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Én nem mondanám magam annak, de eléggé sok mindent meghallgatok, viszont rock, metál, mint mondtam, nem az én stílusom. :B
Pl. a Kpopot is szeretem, sokan utálják, pedig vannak ott is jó dalocskák. :DD

(#29) Eastman válasza icemad (#8) üzenetére

Eastman
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Íme.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=--S8Y1iePGQ ### http://www.tulsokcucc.hu/az-oldalrol

(#30) Roaming válasza Eastman (#29) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

[link]

(#31) somogyib válasza Roaming (#30) üzenetére

somogyib
(őstag)

Ízlések és pofonok, de engem ezek a dizsi zenék kiborítanak...

Inkább hallgasd meg ezt: link

(ha az eleje nem is tetszik, azért az 1:50-nél kezdődő a tapping részt hallgasd meg... :) ).

(#32) Roaming válasza somogyib (#31) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Ez még talán egy régebbi volt, és nem tudtam mit bedobni, de kellett hely a 30.-nak. :D

Egy számba így gyors' belehallgattam, egészen tetszik. Holnap Spotin majd ilyeneket teszek be, mint kedvcsináló, hátha sikerül elmélyülni a témában. :)

(#33) somogyib válasza Roaming (#32) üzenetére

somogyib
(őstag)

:) :R

(#34) tranceplanet

tranceplanet
(őstag)

Imádom: Satellite Persze az eredeti original, amit megszerettem anno.

-------------------------------------------------------------------
Más. Ma néztem meg a Glass című filmet, ebben is feltűnt a téma és egyszerűen nem megy ki a fejemből, belemászott az agyamba, zseniális téma: Katt

[ Szerkesztve ]

(#35) Roaming válasza Somatom (#24) üzenetére

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Még a Sweet Dreams se rossz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#36) Roaming

Roaming
(őstag)
LOGOUT blog (1)

[link]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.