Hirdetés

2018. október 20., szombat

Gyorskeresés

(#1) Milka 78

Milka 78
(PH! nagyúr)

Őőőő 62 ropi?Én is kompaktozok és nem vagyok rgb harter,de a bőr hüljön rá a gyártóra ezzel az árral :DDD

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#2) Tikakukac

Tikakukac
(Jómunkásember)

62 ropi. Az nem sámli egy ilyen ketyeréért.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) fRooStzzZ

fRooStzzZ
(senior tag)

Épp azon gondolkodok hogy beszélik ezt az intel lassúságot stb.
Véletlen nem a 26M rgb cucc programjai miatt lassul a gép, mikor már minden szarhoz külön program jár, akár táphoz, akár a hűtőkhöz vagy az alaplapi szarokhoz, és n+ progi már megfoghatja a gépet nem? :W :W
Vagy a táp lehet már nem elég az ennyi világító vacaktól..

(#4) REIT válasza fRooStzzZ (#3) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

A tuning és a vízhűtés valójában az RGB lekezeléséhez kell, nem tudtad?! :F

Battlefield V olcsóbban: http://tiny.cc/nl10zy

(#5) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Oké hogy RGB LED-es, de gamer vagy nem? Mert ez a szó sehol nem szerepel a cikkben. :U ;)

Egyébként tetszetős, csak nagyon húzós az ára.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#6) snecy20

snecy20
(PH! addikt)

Egy proci delid + 20-25k körüli alap kompakt úgy gondolom hogy nem kicsit jobb megoldás ennél. :)

(#7) fRooStzzZ válasza REIT (#4) üzenetére

fRooStzzZ
(senior tag)

Látom nem értetted a mondandómat..

(#8) SidCorky

SidCorky
(HÁZIGAZDA)

Élőben is adta :C

iPhone X \\ iPad 2018 \\ Apple Pencil \\ HP Omen 15 2017 \\ HyperX Cloud II \\ Steelseries Rival 110 \\ LG 22MK430

(#9) Pete55555 válasza snecy20 (#6) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Vagy a grafikonokon is kiválóan szereplő, 3-ad ennyibe kerülő D15...

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) sanchezsa

sanchezsa
(PH! kedvence)

62e FT-ért már nem lehet egy kisebb épített vizet össze hozni? Ez is egy fizetett cikk lett?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#11) Tikakukac válasza sanchezsa (#10) üzenetére

Tikakukac
(Jómunkásember)

Hát sajnos de.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#12) proci985 válasza sanchezsa (#10) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

anno az EK L240 kb ennyibe kerult

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#13) rambustibi

rambustibi
(őstag)

Ez az ár nevetségesen magas. Enermax LiqTech TR4 360 kompaktot vettem 38e-ért múlthéten és a kettő kompakt között igencsak van teljesítmény különbség. Szeretem a Thermaltake cuccait, de ez a 62e ár, túl meredek. :Y

Klaus: Audi S4 Quattro 2.7 V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#14) exedoc

exedoc
(fanatikus tag)

Ez az ár egy kis fényért.. Felét éri. De nagyon max 36 ezer.

(#15) PandaMonium válasza Redneck (#5) üzenetére

PandaMonium
(őstag)

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy ennyi RGB LED-hez kötelező a "gamer" felirat. :DD :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#16) REIT válasza PandaMonium (#15) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Apple felirattal lenne 120k, az "Apple Gamer" meg lenne 240k.... :U

Eddig miért nem találták ki ezt a kategóriát? :F

(#17) PandaMonium válasza REIT (#16) üzenetére

PandaMonium
(őstag)

Nem tudom mennyire komoly a kérdés, de John Carmack egyszer beszámolt róla, hogy Steve Jobs mennyire telibesz*rta a játékpiacot. Számára a Mac sokkal inkább tervezői platform volt, és valószínűleg ez az irányelv maradt meg a cég életében Jobs leváltását követően is.

What I cannot create, I do not understand

(#18) REIT válasza PandaMonium (#17) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Volt szerencsém beszélni John Romeroval, ő meg azt mondta, hogy Carmack szeret leszarni mindenkit :B
Ha munka van, akkor keresheted, de amúgy más nem érdekli :DDD

(#19) Glaz-dozfhut válasza exedoc (#14) üzenetére

Glaz-dozfhut
(senior tag)

Pont a ventilátorok dobják meg az árát. Ha a nélkül számolnánk vagy kérhetnénk, akkor 36,8 ezer Ft lenne, mert 12,6 ezer darabja a légkavarónak. A kettő 25. puff

- Glaz-doz-fhut -

(#20) rii válasza Milka 78 (#1) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

ez az rgb lényege

(#10) sanchezsa: mi az ami nem fizetett cikk?
ha a ph!-sok odaírnák mindenhez a szakmai véleményüket is h mennyire sz.r, akkor a gyártók fültövön csapnák őket. *

a cikk után ezért nézem egyből a post-okat, mer'ott már szóbakerülnek a negatívumok is

* kva nehéz lehet egy ilyen lapcsaládot fentartani, nincs más út
ne értsd félre, már 97-ben tele lett a hócipőm a fizetett hirdetésekkel a chip magazinban.
többek között azért is költöztem ki bp-ről mer engem már az óriásplakát is kibeb.szottul irritál ...

[ Szerkesztve ]

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#21) Tikakukac válasza Glaz-dozfhut (#19) üzenetére

Tikakukac
(Jómunkásember)

:DDD :DDD :DDD

Jéééézusom. TT-nél tényleg megőrült mindenki.

rii: Lehet ezt okosan is csinálni, csak kicsit nehezebb lesz. Nem egyszer írtam át nulláról egy tesztet, mert nem kerülhetett úgy ki, ahogy, kicsit elkapott a gépszíj a fikával. Ellenben ha valami sz@r és értelmetlen, az olyan is marad. 4-5 év után én is meguntam, de hát senki sem mondta, hogy könnyebb szakma, mint krumplit szedni :B

[ Szerkesztve ]

(#22) Yutani

Yutani
(PH! nagyúr)

Mennyit fogyaszt ez a Haswell-E 4GHz-en és 1,25V-on?

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#23) Wombath válasza rii (#20) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

Nem nagyon tudom megfejteni, hogy milyen úton jutottatok el arra a következtetésre, hogy ez egy fizetett cikk. Van egy termék, amit kipróbáltunk, és azt tapasztaltuk, hogy jól működik, de éppen nagyon drága. Megírtuk, hogy jól működik, csak éppen k.... nagyon drága, így csak annak érdemes megvenni, akinek ennyire fontos ez az adott RGB rendszer. Én gyártóként nem hiszem, hogy ezt elfogadnám a pénzemért :)

(#24) Wombath válasza Yutani (#22) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

Max terheléssel 250 watt körül - mondja az AIDA64.
https://prohardver.hu/tudastar/hutotesztek_2017-ben.html

(#25) REIT válasza Wombath (#24) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Ugyanez Westmere-nél meg 200W alatt van :)

(#26) rii válasza Wombath (#23) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

a piac tele van rgb-s cucokkal ki se lehet kerülni őket ... azt jobban meg tudom érteni ha ez egy fizetett cikk, mint azt hogy Nektek erre esett a választásotok ....

"A valóságot figyelmen kívül hagyhatjuk, de nem hagyhatjuk figyelmen kívül a valóság figyelmen kívül hagyásának következményeit." - (Ayn Rand)

(#27) Wombath válasza rii (#26) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

És azt meg tudod érteni, hogy nem mindig mi választunk, az is előfordul, hogy jön egy gyártó azzal, hogy Sziasztok! Van XY termékünk, van kedvetek tesztelni? Mire mi azt mondjuk, hogy: Persze, küldjétek el, és amikor tudjuk, megnézzük. És mindeközben nem kerül szóba semmiféle pénzbeli vagy más juttatás?

(#28) rii válasza Wombath (#27) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

ingyen Ti sem dolgoztok .-)
ne mondd már .-)

ha egy adott ilyen tesznél nincs is koknrét ár, akkor a fizetség a gyártóval való jó kapcsolat, amit be kell nyelni ... de attól az még fizetett cikk .-) csak szép mosollyal és puszival fizetnek .-) meg azzal h lesz amiért lesz péz' is .-)

(#29) Yutani válasza rii (#28) üzenetére

Yutani
(PH! nagyúr)

Nem ingyen dolgoznak, hanem a weboldalon megjelenő reklámok után befolyó bevételből, de ne menjünk ebbe bele.

Ja és persze az RGB cuccok tesztje után kapott csúszópénzből!

:DDD

Tényleg ennyire szükség van az összeesküvés elméletekre?

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#30) Tikakukac válasza Yutani (#29) üzenetére

Tikakukac
(Jómunkásember)

Ööö, a képviseletek-disztrik-boltok elég sűrűn honorálnak teszteket ropogós pénzekkel. Abból vettem az állványomat, meg a tárgyasztalomat. Összeesküvés elmélettel meg a digitcamban nehéz fizetni :DDD

(#31) rii válasza Yutani (#29) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

mi ebben az összeesküvés elmélet?

(#32) REIT válasza rii (#31) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Az, hogy ha pénz lenne a dologban én azért fizetnék, hogy ne teszteljenek RGB cuccokat, mert utána hót ziher, hogy jön a fikázás ;]

(#33) jokeph válasza REIT (#25) üzenetére

jokeph
(PH! addikt)

Kicsavartam a Westmere-EP Xeon X5677 3,47@4,6 GHZ OC-val LinX/IBT alatt a 260W-ot.

Meg is veregettem a CM Nepton 140 XL vállát, képes volt 80 fok magasságában tartani a CPU-t. ;] :D :))

Az ára tényleg horror, pedig jól passzolna a TT Core X31 Riing házikómhoz. :(

[ Szerkesztve ]

Retro-Socket T(LGA775): Xeon X3360,Zalman CNPS9700 NT,ASUS P5E3 Deluxe,STRIX R9 380,4*2 GB DDR3 1600,Seagate 500 GB SATA II HDD,Corsair VX450,ANTEC Nine Hundred Black Steel,SamSung Syncmaster 940N

(#34) rambustibi válasza jokeph (#33) üzenetére

rambustibi
(őstag)

Ez már Thermaltake "házikó" , brutál :Y Az enyém sem kicsi, de ez... :B

Klaus: Audi S4 Quattro 2.7 V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#35) rii válasza rambustibi (#34) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

szépen ellensúllyozva van a memóriák atx szerű elhelyezése

sikerült megoldani a teljes gépházon belül az egyirányba árramló levegővel a hűtés, a meleg elvezetése

(#36) LcdFix Allee válasza Milka 78 (#1) üzenetére

LcdFix Allee
(újonc)

kklk

(#37) REIT válasza rambustibi (#34) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Ez valami spéci lap, ami tudja a dual tuningot?

(#38) REIT válasza Glaz-dozfhut (#19) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Máshol is ennyi: [link] :DDD

(#39) NandoXXL válasza Wombath (#23) üzenetére

NandoXXL
(senior tag)

Ez a baj, minden rgb, gamer cuccnál jönnek fikázni. Semmi gond ezen cikkekkel, viszont pár hozzászólással van. Az ilyenek miatt nem lehet kritikus az ember veletek egy komoly tesztnél :D , mert a sok hülyeséggel már lefárasztottak titeket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) Tikakukac válasza NandoXXL (#39) üzenetére

Tikakukac
(Jómunkásember)

A gonosz fikázókat ki kell bannolni a fenébe. Mit képzelnek magukról. Ha egy termék fő selling pointja a ronda-villogó-irreálisan drága trióból kerül ki, akkor holmi teljesítmény-hang-használhatóság-tartósság dolgokat felhozni valóságos bűntett!

:N

(#41) rii válasza Tikakukac (#40) üzenetére

rii
(PH! nagyúr)

(I)" .... Ha egy termék fő selling pointja a ronda-villogó-irreálisan drága trióból kerül ki, .... "(/I)

és az rgb-nek 1000x több köze van a lakberendezéshez, mint a számtech-hez

(#42) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Erre tényleg van igény? :F

(#43) simonzé

simonzé
(PH! addikt)

Csak nézz rá: Meleg büszkeség hűtő.
Büszke lehet rá a tulaja.

I don't fit in. I fit out.

(#44) Tikakukac válasza rii (#41) üzenetére

Tikakukac
(Jómunkásember)

Van lakberendező barátném, jó az is. Csak a vízhűtés, ha már készül, legalább jusson el valameddig. Utána felőlem ledezhető agyig, nekem is vannak ledes ventik a gépben, fogtam szépen és átkábeleztem. Volt gond, nincs gond :B

(#45) REIT válasza PandaMonium (#17) üzenetére

REIT
(őstag)
LOGOUT blog

Apple Gamer, volt aki megoldotta: [link] :DDD
#ingyenreklám

(#46) snecy20 válasza NandorHUN (#42) üzenetére

snecy20
(PH! addikt)

Fordítva: Ha kellően agresszív a marketing, akkor előbb-utóbb megszületik hozzá a valós igény is. :)

(#47) NandorHUN válasza REIT (#45) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Apple termék 8Gb RAM-mal és csak 160 ezer Ft ? #fake

(#48) Bolobi

Bolobi
(tag)

Hát még így 4 év után se lesz utódja a Noctua D14-nek. Delid nélküli 3570K-t ami 4.6-on megy lenttartja 2 ventivel leszabályozva 62fokon :D és hál istennek discofény nélkűl csendben. Nem értem ezt az RGB-t de gondolom nem vagyok egydűl.
majd lesz jó felárra az RGB mentességnek amikor már mindenki hányni fog tőle.....

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, MSI R9 280x @1120/1600 1100mv, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.