Hirdetés

2017. augusztus 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) sanyijedi

sanyijedi
(senior tag)

na és az LG Watch R?!

szerkesztve: jah az máár megkapta.
forrásból kiszedtem. 3 kategória van: megkapta, meg fogja kapni, sohasenem kapja meg

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 + Apple iPhone 8

(#2) Silenzio válasza sanyijedi (#1) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)

Megkapta. Nem lett rossz, de az üzemidő látta kárát. El sem tudom képzelni, hogy pl. az amúgy is harmatos akkuval bíró Huawei Watch-csal mit fog művelni.

(#3) Thusor

Thusor
(őstag)

Nagyon szomorú, hogy a Sony smartwatch 3 kimarad. Én nagyon szeretem. Decemberben vettem egy éve. És már nincs rá frissítés. Google kezdhetne ezzel valamit, hogy ráncba szedje a gyártókat.

Dell U2312HM monitor / Logitech M570 egér / HP Workstation z600 / Genius SP-HF2000X 2.0 hangfalpár / DELL PowerEdge T20 / Xbox One / Xiaomi Redmi 2 PRO

(#4) TechMagneTic válasza Silenzio (#2) üzenetére

TechMagneTic
(újonc)

Szia. Én egy LG Urbane-t használok, lassan másfél éve. Nem rég én is megkaptam a Wear 2.0-ás frissítést... De egy katasztrófa. Lassú mint a halál. De komolyan. A Beépített Play Áruház azóta sem tudja update-elni az appokat, csak össze omlik. Kb minden 3.ik érintésre reagál. Valakinek van hasonló probléma?

(#5) sanyijedi válasza Silenzio (#2) üzenetére

sanyijedi
(senior tag)

na akkor én fel se teszem, még jó hogy nem estem neki egyből

(2 hónapja a polcon pihen, még nem próbáltam feltenni de akkor nem is fogom)

Samsung Galaxy S9 + Apple iPhone 8

(#6) TTTotya válasza Thusor (#3) üzenetére

TTTotya
(senior tag)

Amennyire én tudom az órákra a Google csinálja a frissítéseket, nem a gyártók.

Nálam Fossil Q Marshal-on pozitív a változás Wear 2.0-ra frissítve. Lehet még rajta faragni, de nekem már most jobban bejön, mint a régebbi verzió.

(#7) Thusor válasza TTTotya (#6) üzenetére

Thusor
(őstag)

Ez nem pontosan így van. Google készíti a frissítések alapjait. De minden gyártó eldöntheti, hogy frissít e vagy sem. Ha frissíteni szeretne akkor pedig a gyártónak kell optimalizálni és a saját termékére konfigurálni. De a Sony nem óhajtja ezt. Eléggé úgy néz ki hogy a Sony kiszáll az okosórák üzletéből.

Dell U2312HM monitor / Logitech M570 egér / HP Workstation z600 / Genius SP-HF2000X 2.0 hangfalpár / DELL PowerEdge T20 / Xbox One / Xiaomi Redmi 2 PRO

(#8) RaveForce válasza TTTotya (#6) üzenetére

RaveForce
(PH! kedvence)

De irigyellek :D a q marshall meg az aw2 miatt is :)) gyonyoru az az ora :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) SteweMetal válasza TechMagneTic (#4) üzenetére

SteweMetal
(újonc)

Az LG Watch Urbane-emen a Play Store úgyszint katasztrófa, viszont az akkuidő nem változott, illetve talán javult. A frissítés után kb 1.5 órán át nyomkodtam, telepítgettem, frissítgettem, nézegettem, 20%-ot merült az akku. Az alkalmazások viszont érezhetően lassabban indulnak. :( Viszont indulás után megfelelően folyamatosak. Szerintem összességében nem lett sokkal rosszabb a helyzet, mint volt. Első iterációnak jó lesz, aztán hátha kapunk még egy kis optimalizációt.

[ Szerkesztve ]

(#10) TTTotya válasza SteweMetal (#9) üzenetére

TTTotya
(senior tag)

Érdekes! A Snapi400-as órákon tapasztalható lassulás + Play hiba.
Lehet, hogy azokra első körben nem lett annyira jó az optimalizáció? (Szívesen kipróbálnám, hogy milyen azokon, van is S400-as órám (Lg G Watch), de az nem kap frissítést.

Nálam Snapi Wear 2100-al semmi ilyesmi nem tapasztalható.

#RavenForce: Valóban jó kis óra a Q Marshall, egyedül a kijelzőpanel az ami a konkurensekhez képest kicsit gyengébb.
Csekkold le a linket ha gondolod, már 2 idei óra érkezőben van, azok sem kutyák.

[ Szerkesztve ]

(#11) Silenzio válasza TechMagneTic (#4) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)

Hard resettel sikerülhet gatyába rázni. Azt javaslom, próbáld meg...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.