Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hkari

    őstag

    válasz #11563776 #62 üzenetére

    Elég sok WP-s telóm volt már, és az elején kezdem egy Samu Omnia 7 el. Összességében azt kell mondjam, hogy hiába véded a rendszert, mert egy trágya lett belőle /és az is volt/. Addig volt gyors, és addig volt stabil amíg nem tudott az ég világon semmit. Nekem bejött a csempe dolog, de szép lassan az olyan nevetséges dolgokkal, mint az értesítések totális hiánya, az alapnak számító appok nem frissülése, vagy elérhetetlensége, a rendszer frissítések meg nem jelenése, a nokia és a microsoft saját magát nyírta ki a piacon. Mindenki más dolgokat használ telefonon, de olyan programok nélkül, hogy facebook, messenger, instagram, viber /lehetne még sorolni/ hogy a francba akarnak eladni bármit? Én sem kedvelem ezeket, de ha 10-ből 7 ember ezeken akar velem kommunikálni, akkor nem sok választásom van.

    Mindig visszatértem ránézni a helyzetre, de az, hogy 1 év kihagyás után, felcsattog az ember a Store-ba és ugyan az a verziószáma egy egy appnak mint korábban, az nem is tudom elmondani milyen szánalmas. Gondolom mindenki másnak tele lett a padlás az állandó ígérgetésekkel, és lepattantak. Megérdemli a sorsát a platform, pont ugyanúgy mint a Blackberry.

Új hozzászólás Aktív témák