Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    Sziasztok!

    Elore is sorry a sok felregepelesert, kutyafuttaban irom ezt.

    Vegig olvastam a hsz-eket es eleg erdekes benyomasom tamadt. :)
    Igazabol ket dolgot nem ertek:

    1: miert van az, hogy egy SZAKFORUMON, ahol a "mobiltelefonia" irant erdeklodo, tajekozott, ebbol adodoan gyakran tudatos es hozzaerto vasarlokat tartalmazo "szubkulturan" (mert szerintem lehet annak nevezni minket) belul gyakorlatilag allandoan "hitteritessel", haterkedessel, es a mindenki altal alapbol tudott egyik teny teljes tulreagalasa (az atlag vasarlo igen is marka, reklam, ismeros javaslata, design stb.) es a masik teny teljes bagatelizalasa megy???(tudatos dontes egy platform mellett, tobb platformmal is szimpatizalhat, nem erdekli mas platform/gyarto, x-y ok miatt - gari, appok, kornyezet, kiegeszitok stb.)

    2: szemely szerint elsodlegesen Apple eszkozoket hasznalok, de en pl.: nagyon szeretem a Win 10-et (8-al rosszul vegzodott a baratsag, de a 7-re meg mindig hu baratkent gondolok :) ) baromira tetsztett a windows 10 mobile continuum elkepzeles (megvalositastol fuggeltenul) mert ez is osztonzo ero es verseny helyzet teremto a tobbi gyartonak. Mai napig imadom a BB 10.3-at es sajnalom, hogy az az igazi egyedi es nagyon logikus, üde es gordulekeny OS a sullyesztobe kerult. :( szemely szerint a motion wizzes Samu GUI nem gyozott meg, inkabb a stock droid volt, ami mindig is elnyerte a flat design iranti tiszteletem, de a droidod is egy baromi jo es elvezetes paltformnal tartom. 6+ evig parhuzamosan hasznaltam iOS-t es Droidot es mind a kettot szeret/tem nagyon. Igen, ido kozben Appok, munka, szemelyes design/kiegeszitok/rendszer logia/megszokas/felhasznaloi szokasok, berogzultsegek az iOS iranyaba tereltek el teljesen (amibe nagyot dobott, hogy tablet szinten az iPad es a kulon irt alkamazasok ra, <utalom ezt az IT-ban kamu szot>, de az okosziszema fele tereltek es en szeretem hasznali. Produktivan es tudatosan. Ismerem a HW-t a SW-t tudom mit kapok a penzemert, tudom hogy tularazott es azt is, hogy itt is vannak gebaszok (7 most jon a 8-ik i6 csere, tudom mit kapok ;] de a fos i6 szeriat leszamitva es az en "baromi nagy mazlim mert szarba tenyerletem vele" :DDD egy szamomra jo rendszert. DE HA A MAI NAPIG kezembe kerul egy WP, Droid, BB :R keszulek pusztan ket dolgot kerdezek a tulajtol:

    1: miert ezt vetted? Ha a valasz mert tesztett - tok elfogadhato :K mert javasoltak - tok elfogadhato :K mert erdekelt ez az OS - tok elfogadhato :K mert erre volt/ vagy volt ra penzem - tok elfogadhato :K x-y app es a felhasznaloi szokasiam miatt - extran elfogadhato :K :K

    2: szereted ez a keszuleket? Ha a valasz igen - akkor nincs tobb kerdes es nem gyozkodom, hogy de ezt jobban szeretned.
    Ha a valasz igen, de ezt es ezt nem szeretem benne, akkor a kompromisszumos dolgokra megprobalom neki megoldast mutatni appokon vagy megkozelitesen at, mert gyakaran egy felhasznaloi berogzultseg az ami gatat szab a dolgoknak.
    Ha a valasz nem - akkor pedig szerintem nem azt kell szajkozni, "ja mert ez egy fos es jo hulye voltal" hanem segiteni megtalalni azt a paltformot es azt a keszuleket a kevesbbe hozza ertoknek, amivel elegedettek es boldogak lesznek. Az, hogy az az indikator mi? Szard le! Mindenkinek mas a jo.

    Es ezek azok az alapgondolatok, amikbe wesder forumtarssal es meg par emberrel itt MA egyetertek, de azert sokan tultoljak a temat es kozben akarva akaratlanul tatott szajjal szaladnak a f*sz erdobe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák