Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaksiPeter

    aktív tag

    A telefon hátulján lévő pulzusmérő is nagyon közel mér az Omron felkaros mérőjéhez. Minimális az eltérés, de csak olyan 30-40%-ban egyezik.

    Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

  • PDA_FAN

    tag

    Na, akkor lassan nekiláthatnak, hogy egy nyomorult eSIM is rendesen működjön benne. Mert ígéret meg marketing duma az van, csak épp telefonálni nem lehet vele.

  • KKrisz751

    aktív tag

    Egy frászt pontos. Egy rohadt nagy kamu az egész.

    Faterom szívbeteg, rendszeresen mer vernyomását, pulzus, oxigén szintet. Orvosi hitelesített eszkózöket vettem neki. Olyat amiket a kórházakban is használnak.

    Samsung Watch4 classic.
    5-10%-ot csal. Ezen felül nem mindegy milyen pozícióban van a kezedben. 5mm el arrébb teszed, már brutális falsot mér. Ráadásul alkalmatlan hosszútávú használatra, 1-1.5 napot megy akkor ha intelligens mérésre van állítva. A folyamatos mereskor 1 napot sem bír 16 órát. De megégetheti, illetve kellemetlenül forrósodik a lednél. Ennek a méréseknek 80%-a fals mert mozog a kezedben az óra, a készülék nem követi le.
    Ki próbáltuk életszerű tesztben, ez van a kezemen. Napi szinten használom.

    Kapaszkodj meg: Huawei watch Gt3 pro.
    A hitelesített orvosi eszközhöz hasonlítva halálpontos. Tök mindegy, hogy hol helyezkedik el a kezedben mindenhol jól mér. Nem forrósodik fel a lednél a kezed mereskor. Intelligens mérésnél 14, folyamatos mérésnél 10 Nap!!! . érthető? 10 Napig megy az óra egy feltöltéssel.
    Futás, úszás, bringázás közben pontos a mérés.
    Ejaszaki alvás figyelés pontosan beméri mikor alszok mikor vagy ebren
    Samsung 40%ban téved. Ha este van és nem mozdítod a kezed azt hiszi alszol. Ha horkolsz direkt azonnal alvásnak veszi ha nem mozgatod a kezed éjjel 2kor.
    Huawei pontosan tudja mikor alszol és. mikor akarod atverni. Meg ha imitálód a horkolást a figyelő miatt akkor sem lehet atverni.

    Oda adtam fateromnak a GT3at. Csatlakoztattuk a Samsung telefonhoz. Hibátlanul teszi a dolgát. Másnap vissza nézhet az alvást, oxigén és pulzus értékeket, hogy változott, oxigenszint a nap folyamán percről percre. 10-12 naponként tölti.

    A Samsung amt használok kizárólag 2 dolog miatt van még. Tudok vele fizetni, meg Google navival együtt dolgozik. De minden másban egy nagy fos.

    Amint az huawei órára rá kerül a fizetés a curve alkalmazással, a Samu konkrétan megy a kukába. annyit ér.

    Radásul A Huawei-t mikor megvettem Németországban, másnap kézhez kaptam, olyan dobozban és csomagolásban, mintha egy 2 milliós órát vettem voln. Aranyozott szegélyű doboz, brutálisan minőségi csomagolás.Itt van uram ez a termék az öné, érzés.
    A Samsung meg egy snassz fehér ceruzatartós tescos doboz. Nesze paraszt.. érzés.
    Ja és ugyanannyiba kerülnek kb.

    ... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

  • Csocsesz75

    őstag

    Rendkívül pontos ? Ha-ha-ha-ha röhög a vakbelem. A folyamatos pulzusmérés a megjelenés óta nem működik. Lassan itt az 5-ös széria és a Samsung szarik bele, hogy ez normálisan működjön.

Új hozzászólás Aktív témák