Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Ez elég csúnya... Akkor már szebb lenne az a render, ahol középen van 4 apróbb lyuk. Ez így biztosan nem kellene (főleg, hogy semmi használt nem látom a két előlapi kamerának).

(#2) -Skylake- válasza sheratan (#1) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Szerintem kizart, hogy ezt bevallaljak. Akkor mar a nocs ezerszer szebb (meg az amugy is szebb).

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#3) w333

w333
(PH! félisten)

Hát ez jó csúnya ! :D

Xiaomi Mi8 & Redmi Note 5

(#4) moleculez válasza sheratan (#1) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Nagylátószögűcsoportosportré-szelfi, az kell a népnek. Lehetőleg VR-ban. Is. Meg 2 x 4k 60fps szelfiVidejó meglegyen. Minimum.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#5) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(őstag)

Ekkora bal*asz nem lehet a Samsung, hogy egy ilyet kiad... Marad a káva + még a kijelzőbe is belevágnak egy kameraszigetet...

(#6) Balika911 válasza -Skylake- (#2) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

+1

Számomra az érződik, hogy ráraktak valamit, ami nem notch, csak hogy legyen rajta valami, ami nem notch. Én sem hiszem, hogy ez a végleges dizájn.

[ Szerkesztve ]

(#7) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ronda, nem kicsit! De talán nem is így fog kinézni...

(#8) Hunt3r22

Hunt3r22
(őstag)

Közben konkurens gyártók egyik mérnöke..

"Fogjátok meg a sörömet, több kamera kell hátulra."

;]

eshét

(#9) strogov válasza Fred23 (#7) üzenetére

strogov
(fanatikus tag)

A sasmsung-nál tudják csak hogy fog kinézni. A kijelzőket lyukkal, vagy anélkül, de már gyártani kell.

(#10) borand

borand
(tag)

A8s szebb a rendereken, szóval kétlem, hogy ilyen lenne az S10.

(#11) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

A 91Mobiles elképzelése nekem nagyon tetszik. A legjobb formaterv, amit láttam.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#12) ZavaBalazs

ZavaBalazs
(őstag)

@UniverseIce
The Galaxy S10+ rendered picture is great, but unfortunately many of it is wrong. :P

kizárt, hogy ilyen lesz, ilyen XR-t idéző oldalsó gyászkerettel, amikor az S8 és az S9 jóval keskenyebb a széleken.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#13) McMuthee

McMuthee
(újonc)

Ez egyre rosszabb! Ahogy közeledik a megjelenés, úgy jönnek a rondábbnál rondább megoldások... Remélem, hogy a nagy pillanatban meglepnek minket valami frankó telefonnal.

(#14) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Hát ez szörnyen randa. Inkább a noccs mint ez... :)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#15) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

S8+ss.....kilőtt kijelzővel...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#16) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Az utolsó kép szerintem simán egy dummy készülék. Egyébiránt elég csúnyácska a renderen szereplő telefon.

[ Szerkesztve ]

(#17) w333 válasza Mr.Silkó (#16) üzenetére

w333
(PH! félisten)

Utolsó kép az biztosan kamu ... előlapról játszik hogy S8+ (a káva) :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18) Mr.Silkó válasza janeszgol (#11) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Az konkrétan egy Note8, plusz egy kamerával hátul, mínusz hátlapi ujjlenyomat-olvasó, elöl meg egy S9+ dupla előlapi noccskamerával.

(#17) w333 :K

[ Szerkesztve ]

(#19) McMuthee

McMuthee
(újonc)

Kövezzetek meg, de, ha rajtam múlna, akkor az előlapra abszolút nem is tennék kamerát. Így a probléma is megoldódna. Különben is... inkább az előlapi kamera maradjon le, mint a jack...

(#20) Balika911 válasza McMuthee (#19) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Akkor hamar földbeállna a céged. :)

(#21) Mr.Silkó válasza McMuthee (#19) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Nem csak a szelfi-vonal bukna ezzel, hanem a legalább olyan széles körben elterjedt és használt videótelefonálás lehetősége is. Szóval maradjon csak az a kamera.

[ Szerkesztve ]

(#22) McMuthee

McMuthee
(újonc)

Teljes mértékben igazatok van. Ez csak az én agyszüleményem. Abszolút nem használom/használtam ki semmilyen módon, így számomra fölösleges. Persze ettől függetlenül a legnagyobb baromság lenne a Samsung részéről, ha kihagyná.

(#23) petrson

petrson
(senior tag)

Basszus, már kijelzővédő fóliáról is van kép, ezzel a dupla kameraszigettel... SamMobile-on.
Ez valami ocsmány megoldás, pedig a 10est várnám lecserélni a jó öreg S7-est.

S7 Black

(#24) Juhaszatti

Juhaszatti
(senior tag)

Annak a kameralyuk feletti vékony kijelzősávnak van bármi gyakorlati szerepe, értelme...vagy csak annyi hogy rontson az esztétikán?
Legalább ők már elmondhatják hogy ez már tényleg kamerasziget, nem csak félsziget mint a notchok. :))

(#25) Quasi_modo válasza Juhaszatti (#24) üzenetére

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Ez nem ilyen lesz az biztos.
Szerintem.

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black + Zeblaze Thor Pro

(#26) Juhaszatti válasza Quasi_modo (#25) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Én sem tartom valószínűnek.

(#27) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hú de nagyon csúnya
Csak azt nem tudom hogy eleje vagy a hátulja csúnyább

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#28) DeathAdder

DeathAdder
(PH! kedvence)

Többet érne lehagyni az előlapi kamerát, régen is megvoltunk nélküle mielőtt ez a szelfi marhaság divatba jött volna, ami érdemi tartalmat nem közöl azon kívül hogy belevigyorogsz a kamerába.. akinek meg kell azoknak legyen kávás.

sgs1 vaku nélkül is milyen népszerű volt, vaku nélkül!! :DDD

You'll Never Walk Alone

(#29) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#28) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

a helyükben kiadnék S10-et és S10S-et (mint selfie edition, vagy ilyesmi), aztán döntse el a piac, hogy melyik a jobb megoldás.

én tudom hova szavaznék :K de szavazási lehetőség híján lesz egy (szerencsére csak egy)lukas S10.
tudom, tudom, szavazhatnék azzal, hogy nem veszem meg, de a cég veszi nekem, nem én...

(#30) Mr.Silkó válasza DeathAdder (#28) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

De nem csak a szelfiről szól az előlapi kamera, hanem a videótelefonálásról is. Lehet, hogy néhányan nem használják egyiket sem, de a többség biztosan legalább az egyik funkcióját napi szinten használja.

(#31) Juhaszatti válasza Mr.Silkó (#30) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Vagy ott van az egyre inkább terjedő arc alapú feloldás, amihez szintén kell előlapi kamera. Sok mindenre használható, és bizony a többség valamelyik funkcióját rendszeresen használja is.

(#32) 7up

7up
(kvázi-tag)

Khmmmm....🤐

[ Szerkesztve ]

(#33) ZavaBalazs válasza Mr.Silkó (#30) üzenetére

ZavaBalazs
(őstag)

kétlem, hogy napi szinten. nyilván ez most kicsi mintavétel, de a kb 20 fős irodánkban kb 2-3 ember nyúl akár csak heti rendszerességgel az előlapi kamerához, nem hogy naponta...

mondjuk annyiban jó, hogy elég vegyes társaság, fiatalok, középkorúak és nyugdíjközeliek is vannak, techőrültek és nyomógombos szinten megragadtak között a teljes skála előfordul :D

(#34) w333 válasza 7up (#32) üzenetére

w333
(PH! félisten)

Az igen ... szuper ocsmány lesz ! :((

(#35) 7up válasza w333 (#34) üzenetére

7up
(kvázi-tag)

Szokni kell a szemnek az 1x biztos... :Y

(#36) w333 válasza 7up (#35) üzenetére

w333
(PH! félisten)

:Y :W

(#37) enginev3.0 válasza 7up (#35) üzenetére

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Mintha legyártottak volna több millió darabot, és aztán fogták csak meg az elsőt kézbe, és jöttek rá, hogy gépsor beállítási hiba miatt előre került a hátlapi kamera

és eközben a gépbeállítók:
"na baszki"

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#38) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Hát ez meg a fos lett :Y

Samsung Evo Plus 512gb eladó "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#39) nylacika

nylacika
(tag)

Személy szerint nem értem, hogy miért ragaszkodik minden gyártó az első kamerához. Én pl. életemben nem használtam, nem vagyok az a szelfizős típus... De biztosan másoknak lételem! De! Ha már készül 3-4-5 változat a telefonból, nem lehetne esetleg egy olyan változat, aminek a kijelzőjét nem csúfítják el? Tudom, hogy találgatás ez a kép is, de nagy valószínűséggel valamilyen formában csak ott lesz a kamera... Biztos vagyok benne, hogy sokan megvennék az első kamera nélküli változatot is! :D

Samsung Galaxy S9+ Dual SIM Black

(#40) Quqesz válasza nylacika (#39) üzenetére

Quqesz
(PH! nagyúr)

Olvass vissza, kapsz választ az előlapi kamerára.....

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#41) sanyi0627

sanyi0627
(senior tag)

Nem lesz ilyen.
Alapból valami újítás kell mert nem javítgatott kiadás jön most. És nem hinném hogy a kamera vagy ilyen apróság lenne az újítás...

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#42) exedoc

exedoc
(fanatikus tag)

Fuj de randa. Melyik a hátulja? (viccvót háhá)

(#43) Mr.Silkó válasza Juhaszatti (#31) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Pontosan. :K

(#44) Mr.Silkó válasza ZavaBalazs (#33) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Bár a tapasztalatod nem reprezentatív mintavétel, de elég csak a kolléga által fentebb említett harmadik előlapi kamera funkcióra gondolni, ha a másik kettő opciót nem használják a környezetedben: arc alapú azonosítás. Ez is egy egyre inkább gyakori képessége az újabb készülékeknek.

Egyébként nem a magyar szokásokból érdemes kiindulnod.

[ Szerkesztve ]

(#45) dave987

dave987
(fanatikus tag)

Addig jönnek ezek az innovációk az előlapon hogy pár év múlva majd feltalálják a felső kávát. Aztán majd feltalálják az alsót is,valamint a fizikai gombokat is. :)

(#46) Lami66

Lami66
(fanatikus tag)

Remélhetőleg egyszer a mobilgyártás is eljut arra a szintre mint az autógyártás/értékesítés.
Hogy veszel ma új autót?
Van egy méter hosszú lista amin kipipálod, hogy mit kérsz bele...(most ne kelljen felsorolnom a motoros ablakemelőtől, a cipőtisztítós gázpedálig minden extrát). Leadod a rendelést, aztán nekiállnak legyártani. Mondjuk autók esetében ez nem éppen rövid átfutási idő. De mobiloknál lenne rá lehetőség, hogy az online leadott egyedi rendeléseket pár napon belül legyártják, és a megrendelés után kb egy héttel már a kezedben is van az előlapi kamera nélküli, de Jack-es, duplasimes+microsd, oled, kétkamerás S10, amiben 5000-es akksi és Snapi710 van, mert fontos az üzemidő.

(#47) Viper26 válasza 7up (#35) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Bízzunk benne, hogy ez csak rossz vicc a részükről.

iPhone XR | Garmin Fenix 5

(#48) Balika911 válasza Lami66 (#46) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Mobilnál nem hiszem, hogy ilyenre akkora igény lenne. Illetve a szoftverekkel most is bőven van gond, egy ilyen modell mellett pedig teljes káoszba torkollna szerintem az egész. :)

(#49) Mr.Silkó válasza Lami66 (#46) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Korábban volt már igyekezet a moduláris telefonok népszerűsítésére és forgalomba hozatalára, de sosem lett elterjedt és sikeres, jóformán a tervek szintjén maradt a legtöbb koncepció. Ezt még az sem biztos, hogy sikeressé tenné, ha valamelyik nagy telefonos cég állna mögé.

(#50) Mr.Silkó válasza Balika911 (#48) üzenetére

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

A szoftverekkel nem lenne talán akkora gond, ha egyszerűen a kiválasztott hardver függvényében lehetne csak választani az ahhoz stimmelő szoftververziók közül, amit a mobilcégek szabnának meg, akár a forgalmazók weboldalán is egyértelműen megjelenítve. Inkább az igény nem lenne erre meg, csak maximum a mobilmániások körében, de mi meg nem vagyunk statisztikailag sem kimutatható százalékban, így nem is érné meg a készülékgyártó cégeknek ezzel foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.