Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz borg25 #76 üzenetére

    Számold ki hogy az általad felvázolt képletnél minden ilyen hely ahol majd tankolsz egy elektro-szmog felhő lesz. De már a telod sugárzása se egészséges, nem hogy a több kilovoltos vezetékek mellett-alatt kv-zni. És ez a vezették rendszer minden út mellet ott lesz. Én valahogy kétlem hogy ez lesz a megoldás. Talán 10-20-30% -ig el fog jutni az arány (benzin vs eautó). Aztán mutatnak egy másik egyszerűbb irányt ami még drágább. :D De végülis van is csak nagyon pici volumenbe.
    Jelenleg is küzd az EU az áramhiánnyal, de ezután majd hirtelen minden megoldódik. :C Az ukrán háború előtt is komoly gondok voltak az ellátással. A napelem se fogja megoldani a helyzetet. A topikjában jó páran küzdenek a szolgáltatóval mivel a sok napelem miatt túláram van a rendszerben és az inverterek kikapcsolgatnak. A szolgáltató meg szart se csinál. Bocs mégis: 5000 ft-os kompenzációt osztogat.
    Nálunk is amig tart a háború Paks 2 tolódik a végtelenbe.
    Jobb minőségű WC,
    Ez érdekelne hogy hol láttad? Katasztrofálisak a wc állapotok. Még a nagyobb kutaknál is elfordulhatnak problémák. Velem is előfordult már pár eset amitől a gyomrom is kifordult. De lehet hogy másik országról van szó, csak én ott még nem jártam.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák