Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    Én nem tudom mi volt a viszonyítási alap, de jónak nevezni ezt a futóművet.... A rugózása tényleg jó. De az úttartása........ Elég konkrétan nem az. Azt hozzá teszem, hogy sztem 18-as papucsokon próbáltam, de az minden csak nem stabil, pláne nem az emlegetett dinamikusabb (?) vezetés mellett. Lehet a ballonosabb gumik az oka, de kétlem, hogy csak az lett volna a dolog mögött (magasan van a súly benne vagy rosszul van elosztva?). Félre értés ne essék, élhető a maga módján! De a futómű pont középsz@r/átlag alatta. Legalábbis a jóhoz képest. Nem az emlegetett Springhez viszonyítva, mert ha az volt a viszonyítási alap, akkor tényleg csodás ;] . Messze nem vagyok Renault párti, de helyben rohangálós kocsinak elmenne. De autópályára (sokszor, sok km) nem ezt venném, az biztos. Formára ez is tuti megosztó, de nekem pl az eleje tetszik. A hátulja már kevésbé.... A tükröt meg nem volt időm megszokni.... Engem zavart. A sok bizbasz meg kijelző meg nem is érdekelt benne :D

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák