Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapalapa

    senior tag

    válasz Remus389 #6 üzenetére

    Wadia DI122 -vel használom. 2016-ban vettem 500K huf volt, ennyi pénzért ajándék. Külön erősítő nincs, valószínű 500K-nál drágább lenne, aminek jobb hangja van mint a beépítettnek.
    Két irányzat létezik általában, van a meleg, részleteket elfedő, mindenből kellemes hangot csinálni akaró cucc, a másik a gyors minden részletet megmutató reális hang, ami megmutatja mi van a felvételen.
    A Wadia ez utóbbiban partner, meghatóan őszinte, nagy szeretettel zenél, és ha kell, letépi a fejem.
    Nekem a hd800s-el nagyon jó párost alkotnak, 360-fokos, nagyon pontos térrel.
    Viszont ha ilyen szintű fejhallgatót használsz azzal az ifi daccal a képen, akkor érdemes lenne kipróbálni a wtfplay-t. Lemerem fogadni hogy szintet ugrana a hang, és valószínű, hogy nem is egyet. Így jártam a kis btr5 dacommal poénból rápróbálva a hd800s-t wtfplay-el.
    Nem minden dacot támogat, de ingyen van, rá lehet próbálni. A többi megoldás jóval költségesebb, viszont a hatás összeadódik.
    Itt a prohardveren nem nagyon törődik senki a forrás minőségével, rádugja az usb-re, valami playerrel (zene gyilkos foobar, a többi se sokkal jobb), azután belenyugszik a kapott hangba, mondván minden adat átmegy hiánytalanul. Ez igaz, viszont pont a zene nem megy át, és ez hd800s-en nagyon hallatszik, a többi tesztelt fejhallgatóról nem is beszélve.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

Új hozzászólás Aktív témák