Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonyrulez

    őstag

    Személyes vásárlás pokoli tud lenni (persze lehet hogy csak annál az egy üzletnél ahova jártam...) Van összesen 2db eladó, ha vennél valamit és nincs kitéve/el van zárva - tehát az esetek 95%-ában - akkor sok szerencsét, mert fél órán keresztül is várhatsz hogy felszabaduljon az eladó és tudja intézni a termék kihozatalt. Fizetés ugyanez, van 1db kasszás aki előtt kígyózik a sor. Esetleg házhoz vitetnéd a mosógépet? Fáradj át a másik asztalhoz is utána hogy azt intézzék, előtte természetesen ugyanúgy kígyózik a sor.
    De már jártam úgy is hogy weblap szerint raktáron van a termék, bementem mondom gyorsan megveszem... 20 perc után mondják hogy nincs sehol. Innen kezdve csak online rendelek mindent személyes átvétellel, persze így is beletelhet csúcsidőben 20 percbe mire megkapom. Az is érdekes tud lenni hogy ha van is raktáron a termékből, akkor sem aznap-másnap kapok visszaigazolást hogy átvehetem. Neeeem, 3 nap múlva szólnak. Úgyhogy én jó messze kerülöm őket. Persze ha valaki kiszállítással rendel akkor az még működhet, de a fizikai bolt valami katasztrófa.

    [ Szerkesztve ]

    4 8 15 16 23 42

Új hozzászólás Aktív témák