Hirdetés

2018. október 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#51) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

(#52) ThorsHUN válasza 7Heads Drago (#46) üzenetére

ThorsHUN
(őstag)

Ave!
Ja tetszik az s8 is, csak pottyet magas az ara.
Ez egy forum. Honor mint olyan joarasitott keszulek. Nekem kisse csalodas szagu, de ezt ketto dolog indukalja: a hazai ára és a kamera (velt) kepessegeinek elmaradasa.

A honor 8at mindenkinek ajanlottam aki csak kerdezett.
A honor 9 mar kevesbe egyertelmu.
Peldakent hoztam fel egy szinten nepszeru kinai joarasitott tarsat hasonlo arkategoriabol.
Mert nem ugy megy az okos ember mint a lovak h ez van hudejo. Hanem oldalra is nez.
Birom a honort, szeretem a honort. Sot a harom berizikozhato kinai marka egyike.
Nem az antutu szamit. Hanem pl a RAM mennyisege a jovobeni hasznalhatosagot illetoen. Az, h egyes feladatok mennyire terhelik le az eroforrasait a gepnek. Mennyire takarekos. Mennyit tud a gyakorlatban.
Pl nezd meg a mi6ot. Volt olyan jatek teszt ami a snapi proci ellenere perceket allt es vart. Opimalizalatlansag.
Megegyszer. Nem ajnarozo topik.

(#47) rubiamuerte
Udv! Lehet kapni. Jahogynem bemeszaboltbaesmegveszed hanem rendeled es hazhozhozzak? Most nem attol jo vagy szar telefon valami, hogy az MMben vagy a sarki ABCben lehet e kapni v sem...
A Honor a Oneplus es a Xiaomi is kinai markak... de nembaj. :)

(#48) Ricardo
Sose mondtam:) GyengeBB:)

De most nem gyozkodok amikor en sem tudnek donteni:)
Csak probalom bepozicionalni a valos erteket a piaci kinalat fuggvenyeben (ami mint leirtam leven hogy mindharom optimalis telefon mellozi a musthave faktort, eleg nehez, de egy biztos. a H9 valos erteke NEM a hazai hivatalos induloar kozeleben helyezkedik el...)

Ja es ha azt is hozzaveszem, hogy ugyanezen az aron mar egy S7est is meg lehet venni... nanemar..

[ Szerkesztve ]

(#53) 7Heads Drago válasza ThorsHUN (#52) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

Ezeket amiket felsoroltál a Honor 8 is topon van. A 9 is azon van-lesz. Csak nem biztos hogy az első droiddal amivel kiadják. Ellenben az amoled kijelzős telokkal szokott baj lenni. Kíváncsi leszek rá hogy fog a Oneplus szerepelni valós használat során. A boltos dologban részben igazad van, viszont azért sokkal nyugodtabb az ember ha gond van fel tudsz hívni egy számot és elmondanak mindent részletesen és ingyen viszik hozzák. Azért a Oneplusnál ez gondolom kicsit bonyolultabb. Illetve azt nem tudom hogy van-e rá 3 hónap kijelző garancia, mint a honornál. Mivel elégé sokan törik a telojukat. Sajnos nálunk is sikerült a mostanit a feleségemnek elintéznie.
Az S7-ről páran már váltottak honor 8-ra is. A topikban megtalálhatók. De nyilván jó telo, csak messze nem hibátlan és nekik azok a hibák nem jöttek be.
Itt feletted is egy tag S7-ről váltott csak aszem a honort is eladta már. (Aryon87)

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#54) Saint_ válasza Matada2.3 (#7) üzenetére

Saint_
(PH! nagyúr)

ez nekem is fontos, jobb oldalt szeretem a visszalépés gombot. + kell home gomb (igaz, ezen benyomni nem lehet). a kamerája is nagyon tetszett.
Én is a hétvégén néztem meg és meggyőzött, szerintem váltani is fogok erre

I humbly and respectfully decline™

(#55) Aryon87 válasza 7Heads Drago (#53) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

Sajna fordítva volt, de a lényeg hogy Honort bármikor. Nagyon eltalálták a 8-ast. És olvastam egy cikket, amit talán meg is osztottam itt, vagy MA cikk volt, passz, lényeg hogy a 9-es is sikeres már most, + készlethiányos is lett.
Teszt jöhetne + kíváncsi lennék az userek tapasztalataira is.
Eddig 1 tagtól kaptam személyes tapasztalatokat, azok pozitívak.

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Huawei P9

(#56) Decske válasza Dhampir (#30) üzenetére

Decske
(tag)

Bár nem szoktam mostanában már leejteni készüléket, de nem 3 hónapig használok egy telefont. (Tudom, ilyenkor kell kötni készülék biztosítást.) Nem tudom, de nekem a telefon használati tárgy, és nem "műalkotás", hogy minden helyzetben óvni kelljen.

Nokia Lumia 620 -> Lumia 735 -> Lumia 930 -> Microsoft Lumia 950XL + Huawei Mate 9, Lenovo G580, Microsoft Surface Go, iPad mini 3

(#57) Bailey válasza Decske (#56) üzenetére

Bailey
(senior tag)

A 3 hónap kijelző garancia azért jól jön, föleg annak aki most veszi meg a telefont megjelenés után. Mert tok még nincs hozzá itthon, kínai webshopban is csak talán 2-3 fajta. Én Nillkint rendeltem hozzá, gondolom lesz vagy 3 hét mire megjön, az itthon kapható kijelzővédő üveg pedig nem volt jó rá. Így most minden védelem nélkül használom, mire meg a 3 hónap letelik biztos lesz már rá megfelelő tok és kijelzővédő, addig pedig megnyugtató a kijelző garancia.

(#58) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Nekem külsőre, a Honor8 jön be a legjobban.

(#59) Gibo

Gibo
(fanatikus tag)

Alapvetöen nekem is bejött a Honor 7 de az utódja mégis egy ZUK Edge lesz, ez utobbi ár/teljesítményben verhetetlen (320 Euro volt a 6/64es kiadás 2év EU garanciával)....Eröben a snapi 820/821 simán tartja a lépést a Kirin 960-al.
Egyébként designra szerintem a Honor8 volt a csúcs, az vmi veszett szép telefon lett :)

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge

(#60) Aryon87

Aryon87
(PH! nagyúr)

V20 tesztben az egyik képen befigyel a Honor 9, szal sztem napok kérdése (esetleg órák) és végre az is kikerül.. :))

HTC U11 & Huawei P9

(#61) llwynog

llwynog
(Ármester)

Tetszik ez a telefon, bár nem tudom mi a fenéért kell elrontani üveg hátlappal... ránézel és máris full ujjlenyomat az egész. :U Ha meg tokot teszel rá, akkor meg nem is látod a dizájnos hátlapot és újra semmi értelme.

A tesztre azért kíváncsi leszek.

"Akárhol jársz, akármit látsz, nyomot hagy benned, jól vigyázz..."

(#62) Zsocy155 válasza llwynog (#61) üzenetére

Zsocy155
(őstag)
Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.