Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Maga a telefon és az elképzelés tetszik, szimpatikus az igyekezet és az, hogy új dolgokkal próbálkoznak.

    De:

    Ezzel a csúsztatható dologgal plusz egy hibaforrás kerül a telefonba. Persze bízzunk benne, hogy idő előtt nem lesz vele gond, de szerintem minél többet használja a ki-be húzgálást annál nagyobb az esély arra, hogy elromoljon. És ami el tud, az el is fog romlani. Az arcalapú felismerés ebben a telefonban pont ezért szerintem teljesen felesleges, hiszen van kijelzőbe integrált olvasó, így már ritkábban kell használni a csúszkát, viszont én a hangszórót is inkább a kijelző felé tenném egy kicsi csík formájában. Így a csúszka csak akkor kéne, amikor valaki szelfizni akar, vagy videóhívást intézni, ennyi használattal pedig valószínűleg nem is tudna olyan nagy hibaforrás lenni ez a kialakítás.

    A másik amit sem a Lenovo-nál, sem pedig a többi gyártónál nem értek, az az, hogy miért az egész hátlap csúszik? Miért nem csak a hátlap mondjuk hasamra ütök felső 1/4-e, vagy 1/5-e? Erre biztos van valami ésszerű magyarázat, de egyelőre nem jöttem rá, hogy mi.

    Mindenesetre jelenleg úgy látom, hogy a leginnovatívabb megoldás az vagy a Vivo, vagy az Oppo megoldása (sajnos nem emlékszem melyik gyártó volt a kettő közül) amikor a kijelző tetején kijön a kamera ha szükség van rá.

Új hozzászólás Aktív témák