Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Essejó #615 üzenetére

    A 4/64-es jobb, de el lehet lenne a 3/32-el is.

    Vezeték nélküli töltést ennyi pénzért nem lehet elvárni. Vagyis el lehet várni, de nem fogsz kapni.

    Vezetéknélküli töltés bigyók: szórakoztam ilyenekkel én is anno, működik, de több vele a gond, mint a haszon. Nekem kényelmetlen volt. Adatátviteli szempontből, húzkodni ki-be a pc-ből, majd azt visszadugni. Ez szubjektív.

    Ne használd a gyári billentyűzetet. Én a Swype & Dragon-t használom. Az fizetős. Próbáld ki a Sony-ét esetleg: [link] , asszem személyre szabható. Vagy innen: [link] Remélem nem gyári launchert használsz, ott az Apex, Nova, stb...

    Kattints a képre a nagyobb változathoz

    "Más, ha a gyakran használt alkalmazásokat akarnám üríteni, akkor ha megnyomom a kuka? X? akkor majd mindet törli, de az utolsónak használtat megnyitja. Mi a bánatért?"

    Hát...ez így űrit. Ne űrits annyit, heti 1-2 bőven elég, elfér a memóriában, lassulni meg úgysem fog a teló.

    A ujjlenyomat olvasót soha nem használom, így arról nem tudok mondani semmit.

    "Simple pay vagy Google pay a használhatóbb?"

    Én K&H-s vagyok. Így azzal az appal csinálom. Nálam csak úgy működött, ha a kártya hozzárendelés után kikapcsoltam a telefont, majd vissza.

    "Milyen kedves dolog már az is, hogy futtatok valami gyári memória tisztítást és feldob némi reklámot a végére, azért ilyet a H9 sosem tett. "

    Hát, ez már csak egy ilyen reklámos világ. :W sajnos

    Ne legyen több nyűg ;]

    https://gamergep.hu/

Új hozzászólás Aktív témák