Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Bog #16 üzenetére

    Szerintem a Bip felbontásával semmi baj, mivel az nem egy klasszikus értelemben vett okosóra, inkább átmenet az aktivitásmérő karperecek meg az okosórák között. Cserébe a transzreflektív kijelzővel szinte sosem kell háttérvilágítás, hogy látható legyen a tartalom (legfeljebb vaksötétben), így a karfelemelésre bekapcsoló kijelző nálam ki is van kapcsolva. Az IPS és AMOLED kijelzőkkel szemben pedig minél erősebben tűz a nap, annál jobban leolvasható. Szerintem ez nagyobb előnyt, mint a nagyobb felbontás.

    Értesítésekkel, lépésszámlálással, 1 perces folyamatos pulzusméréssel, éjszakai alvásfigyeléssel és folyamatos időkijelzéssel is nagyon simán elmegy 20 napot. Nekem ennyi minden nem kell, de még a fele sem, így meg aztán a 40 napos súrolja. Ez nekem megint inkább előny, mint a sokkal többet fogyasztó IPS és AMOLED kijelzők.

    De a magyar karakter támogatásban egyetértek, az teljesen gáz. Főleg mert az egész egy third party app letöltésével megoldható, nem kell hozzá igazán mókolni és nem értem a szerencsétlen gyártó miért nem tudja ugyanezt megoldani egy MiFit app frissítéssel.

Új hozzászólás Aktív témák