Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pècsimunkás

    addikt

    válasz Essentials #34 üzenetére

    Akik használják, többen írtak-közztük èn is, hogy elègedettek a tablettel.
    Akik nem használják, azok meg nem elègedettek vele, esetleg szidják is
    Na, akkor most mi a helyzet :) ?

    Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

  • janeszgol

    félisten

    válasz Essentials #34 üzenetére

    Ez a tablet tökéletes választás újság/egyéb pdf olvasáshoz, film nézősnek, netezősnek, office-os tevékenységekhez.
    Játékra korlátozottan alkalmas. Bár nagyobb a "jól fut rajta" játékok halmaza, mint a "nem fut jól rajta" játékok halmaza, a későbbiekben kevés lehet. Pl a Genshin már most is megizzasztja. (Sőt a 3GB memóriás verzión az pl ha el is indul, nem lesz benne köszönet.)

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Essentials #34 üzenetére

    Értem amit mondasz, de
    • a gyártói PR mindig (99%) jobbnak hazudja mondja a termékét mint amilyen
    • kamu fizetett "tesztelős oldalak" mindig voltak és lesznek is

    "Pontosan arra jók ezek a tesztek, hogy lerombolják ... "
    Nem kéne semmit sem lerombolni, hanem helyére kéne tenni a dolgokat. Én ezt - ennél a tesztnél - nem éreztem (elég csak a címet elolvasni). Ezzel szemben már az elején azzal kellett volna kezdeni, hogy: barátom, ha te játékra (is) használod a tablet-ed, akkor ez nem a te terméked, ne is olvasd tovább. Mindenki másnak viszont egy olcsó (90e alatt is kapni) és jó alternatíva.

    " ... hanem többek között egy nagyon jó kis gaming pad."
    Épp erről papolok már itt egy ideje. Nagyon sokan nem játszanak, vagy ha igen, akkor nem tablet-en bohóckodnak. Nem vagyunk egyformák! Igenis jó, hogy van "ilyen is", és "olyan is". Bár a telefonoknál is így lenne ... ! :(((

    " ... az alacsony büdzséből gazdálkodó érdeklődő réteget tudja védeni ... "
    Újra leírom: nem érzem a védelmet akkor mikor a teszt azzal kezdődik, hogy idézem: " ... a nyeszlett Helio G80 chippel viszont már gyűjti a viharfellegeket ... "
    Szerinted ez mit mond Átlag Józsinak? Azt, hogy ezt bizony kerülnie kell. Még akkor is, ha Józsefünk csak a facsét tolja, és TiTok-on ugráló barmokat nézegetné.

    " ... hosszabb támogatású ... "
    Ez megint nem a konkrét típus v. márka sajátja (hibája). Sőt! Ennél a modellnél elég jó esély van a 12-es droid-ra. Sajnos nem egy cikk született már - itt is a PH!-n - hogy mennyire gatya a droid-os (és akkor most itt rögtön válasszuk is le az almás termékeket) készülékek support-ja. A Gyártók látványosan sz@rnak rá. Talán most már, a nagyobb, a csúcs-csúcs telefonjaikhoz kezdenek komolyabb támogatást adni. Tablet-ek ... hagyjuk! Szóval a Realme semmivel sem rossz a többinél.

    " ... ár és specifikációs számok alapján választunk az alsóbb szinteken ... "
    Egyetértünk. Én is vettem anno Kínából "noname" tablet-et. Nem is volt épp rossz - leszámítva a gyenge wifi-t - de arra tényleg soha többet nem jött frissítés (hiába nyomkodtam az OTA update-et).

  • worxland

    addikt

    válasz Essentials #34 üzenetére

    "a Napidroid úgy vezette fel hogy "iPad mini" alternatíva" - :)) Persze, ahogy egy Fabia alternatíva egy E osztályos Mercinek.
    Mindkettő (Realme Pad, iPad Mini 6) van, a Realme egész használható (böngészés, fácse, jutub, vájber/meszendzser), de azért ne essünk túlzásokba.

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

Új hozzászólás Aktív témák