Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blackydan

    senior tag

    Már vagy egy hónapja nyüstölöm a 12 gigás 150 wattos verziót, egyenlőre még vagyok elégedve a készülékkel.
    Mivel itthon csak a 8 gigás volt így külföldről szereztem be az enyémet kb. 210 ezerért ami számomra még elfogadható volt ezért a telefonért. Egy két hetes black shark 4 pro-t váltott aminek sajnos a 888-as procija konkrétan megsült a játék alatt ( diablo immortal 60 FPS high beállítás kb 1 óra folyamatos hentelés).
    Csak egy dologért vettem ezt a telefont az pedig a dimensity proci. Ugyanilyen beállításokkal alig melegszik fel a telefon játék közben...
    A gyorstöltéstől is kissé fáztam de a Neo ezt is különösebb melegedés nélkül hozta ami sajnos a black sharkról nem volt elmondható.
    A kijező szép, hangszórók is teljesen megfelelőek, nálam a kék verzió van ez kissé hivalkodó számomra sajnos feketében nem tudtam beszerezni de tokban tartom szóval ezt a békát benyelem. Fogásra semmi extra, sőt elég belépő kategóriás mint amilyen anno a xiaomi A1-em volt. Remélem jobban szolgál majd mint az elődje.

Új hozzászólás Aktív témák