Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    IP 68 miatt fanyalgóknak mondom hogy van fent egy rakat videó, ahol 1-2 órát vízben tölt a telefon..semmi baja nem lesz, szét is szedik utána, egy csöpp víz sem megy be a házba, van is szigetelés a tálcán stb..Persze aki melybuvarkodni viszi a telefonját, meg a balatoni iszapban áztatja..hát egészségére..rendszeres zuhanyzast, esőt, pocsolyába esést (úgyis áznak az utcák :)) ), port simán ki fog bírni..
    A vezetekmentes töltés fogalmát egyedül az autóban tudom értelmezni..a többi esetben egy világi nagy baromságnak tartom..Ez vagyok én sry..
    Számomra egyedül a zoom kamera hiányzik, de mindenkinek üdv 2022-ben..Mondjatok egy db olyan idei telefont ami 300 ezer alatt periszkopos kamerát ad..konkrétan nincs. Összességében nagyon jó készülék szerintem, a doboz tartalma dicséretes :K
    Az első hsz-al részben egyet értek..magas az ára, de ez mindegyikre igaz..pl. a sima sájomi 12-höz képest ez egy űrrakéta..Ráadásul úgy összességében jó..térerő, üzemidő, szoftver, 3év foverzio+1 év biztonsági..nekem még sok is..Akinek több kell, az házon belül mehet egészen az X5 pro-ig..

Új hozzászólás Aktív témák