Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duddi

    aktív tag

    válasz chris0000 #19 üzenetére

    Nem vitatom a népszerűségét. És nagyjából értem is az okát, mint ahogy néhány éve mindenki az éhezők viadalára csorgatta a kollektív szájüregi váladékát, mert milyen radikális meg egyéb. Úgy a Last man standing játékmód már 10 éve is része volt minden magára valamit is adó fps játéknak.
    A bajom vele pusztán szubjektív mivel én egy olyan játékot látok amiben a LOD gyakran nem működik és a dolgok low loi módban ragadnak, glitchek és bugok nehezítik a túlélést, és olyan netkódja van hogy teleportálgatnak az emberek.
    Ha ez Stalker világ lenne még tetszene is hogy az autó random belebugol az aszfaltba és felrobban mert akkor az van hogy na belefutottam egy anomáliába úgy kell nekem.
    Ha megéri hogy minden hibáját legalább normálisra javítsák akkor majd nem leszek róla ilyen nyers véleménnyel. ((#21) HoyHoy2)
    Am ki a célközönség?

    (#22) hajbel játszok én online játékkal csak nem ezzel

    (#8) Nartaas al értek egyet sajnos gyakran megesik hogy vállalatok kihúzzák egy egy játék alól a szervert még akkor is ha annak még aktív játékos állománya van. és amúgy meg mikrotranzakciós volt és embereknek pénze áll benne (battle forge, heroes of might and magic duel of champions).
    és ha jól tudom hamarosan jönnek a lootboxok ebbe a félkész játékba is hát bravó.

Új hozzászólás Aktív témák