Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz DaveJr #116 üzenetére

    azonos feltételek mellett tesztelnek, bővebben itt; link
    nem érdekel, hogy a kijelző mérete, a hardver...stb eltér, az akkumulátor kapacitás is jóval nagyobb a 930 esetén (2420 kontra 1560 mAh), mégsem hozza összességében adott többletet, de még a szintet sem, és engem csak a végeredmény befolyásol, és úgy sosem lesz ugyanolyan a kettő adott értéke, ha az egyik csak úgy a felét tudja meghatározott kijelzős üzemidőben, mint a másik.
    mindegy, hogy milyen módon tesztelnek, mivel minden telefon esetén azonosan, így összehasonlításra tökéletes, amilyen arányban ők eltérést kimutatnak, az arányosan levetíthető minden más felhasználási módra is, így a két telefon között adott különbözet bármilyen más, általános használattal is adott lesz.
    sokat mobilinternetezek a telefonon, ezért annyira fontos szempont, és ami abban elvérzik, az kikerül a kalapból, vagy ha be is próbálom valami miatt, akkor is gyorsan lecserélésre kerül - ilyen volt például az xperia z, az is hozzávetőlegesen annyit bírt netezéssel, mint a 930, gyorsan le is cseréltem egy s4-re, ami jóval tovább bírta.
    kamerában inkább bevállalok minimális kompromisszumot, mint akkumulátoros üzemidőben.

    küldtek át közben iphone 6 és 6 plus által készített fényképeket, elég jók, bár nem is gondoltam, hogy visszalépést jelentenének az 5s-hez képest.
    linkeltem a srácnak a 6 plus problémás videót, mindjárt ellenőrzi is... :)

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák