Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz section9 #6 üzenetére

    Pont azzal amivel a cikk címe:
    "Az Xbox Series X nem hajlandó lejátszani egyes Blu-ray lemezeket, emellett hajlamos zajosodni is."
    Lehet hogy az említett hibák nem fognak előjönni rajta?

    Látom mindenkinek meg vannak a saját érvei egyik a hellyel jön másik azzal hogy médialejátszó is. Egy 15 éves Suzuki Swift-el is lehet a Hungaroring-en menni még sem lesz belőle versenyautó.

    Ennyi erővel venni kell egy PC-t 1 milláért és AlInOne meg van oldva minden. :DDD

    Igen képzeld nekem minden eszköznek meg van a maga szerepe, TV-n nem fogok YT App-ozni mert én nem fogok fizetni a hirdetés mentességért de gondolom akkor ti fizettetek érte mert hát akinek ilyen konzolja van gondolom van mellette egy okos TV is amin YT-ozni is lehet. (vagy nézitek a hirdetéseket de azt pont a magyar ember nem fogja)
    A telót sem használom játékra és nem is akarok profin fotózni vele. Játékra PC vagy játék konzol való.
    Volt külön fényképezőgépem régen amit CSAK fényképekre használtam és kézi videókamerám amit csak videóra használtam. Mind2 tudja amit a másik de mégsem ugyan úgy vagy nem olyan minőségben.
    A telómat otthon nem is használom max telefonálásra.

    Nálam mindennek meg van a maga szerepe. A TV-m a beépített médialejátszó használata esetén az Indáról letöltött 720p videókat tökéletesen felskálázza éles képet eredményezve. Próbáld meg ugyan ezt PC-n egy VLC-vel, az eredmény horribilis lesz.

    De persze ettől ti még használhattok mindent mindenre de utána ne sírjatok a fórumjaitokon hogy ez sz@r meg az sz@r vagy mert nem játssza le vagy mert zajos vagy mert rossz a képminősége.

    Mint aki Holdat akar fotózni telefonnal. :))
    Miért nem szóltok be a Názának hogy nektek a telótok is tudja a Hold fotózást minek oda több millió dolláros távcső? :DDD

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • ricsip

    addikt

    válasz section9 #6 üzenetére

    Például lejátssza a dolby vision uhd filmeket butítás nélkül, amit az xbox (se az eredeti One, se a One S, se a Series X) nem hajlandó. Az xbox tudja a dolby vision-t kitolni a tv-re, HA sztrímről kapja, vagy HA játékot kell dolby vision-ben kitolni a tv-re. Ha viszont uhd bluray-en van dolby vision mód, akkor mutat 1 nagy fakkju-t. Mert hát nem mindegy honnan jön az a dolby vision, szopassuk meg a vásárlót ha külön uhd player helyett az xbox-át akarta volna erre használni. :(((

    [ Szerkesztve ]

    -

  • strike19

    csendes tag

    válasz section9 #6 üzenetére

    Minőségibb video feldolgozó egység van benne. Némelyikbe még DAC chip is van.
    Nekem otthon van PS3 FAT és PS4 FAT -om is.
    PS3-on sokkal szebb képe van a blu-ray filmeknek mint a PS4-en. (Valószínűleg még van benne anyag.Több chip és minőségibb alkatrészekből áll.)
    Gondold el mekkora minőségbeli különbség lehet egy dedikál lejátszó (Nem 30.000 Ft olcsó BD lejátszókra gondolok.) és egy konzol között.(Ha nem lenne köztük különbség akkor nem gyártanák.)

    #2 kommenetelővel egyet értek azzal hogy akinek van pénz több száz ezres házi mozi erősítőre és tv-re az ne egy ilyen kompakt eszközzel akarjon blu-ray filmet lejátszani. De akinek nincsenek drága eszközei az nyugodtan használja a konzolt. (Én jobban szeretem a fizikai adathordozókat mint fos streaminget,)

Új hozzászólás Aktív témák