Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JasL

    senior tag

    válasz Csigger #7 üzenetére

    Spotify-t nem próbáltam, de lévén nincs benne 3G, nem sok értelmét látom, valaki elmagyarázhatná, hogy mire való! Mert ha csak annyival tud többet, hogy az előfizetésed tudod telóról rászinkronizálni vagy ilyesmi, akkor szerintem nem annyira eget verő dolog, én sima mp3-akat töltök a memóriájába (4GB van a fit-2ben, ez több órányi zene, bőven elég!) amit BT-s SONY fülessel hallgatok (itt álljon a model típusa is, mert edzéshez is használom, sőt szoláriumban is lehet úgy, hogy közben a fit 2 a gépen kívül található: tehát SONY MDR-AS600BT. Működik a fülhallgatón található előre hátra léptetés, hangerő állítás, play-pause, és NFC-vel csak hozzá kell érinteni a teló hátuljához, és máris párosodik, Fit 2-n egy BT-s kapcsolat manuális párosítás után működik szintén! Megfelelően erős a tartása, én biciklizni és futni is szoktam vele, abszolút kényelmes, és nem tépkedi ki a fülemből a telefonhoz menő kábel a fülhallgatót! Csak ajánlani tudom mellé. Zenéket a telefon szinkronizál át a fülesre a GEAR appból. Ja és még soha nem merült le, 8 órát bír elvileg egy feltöltéssel, elég 3-4 edzésenként tölteni.

    Nyugodtan hagyd a francba az S3-at, még nem elég kiforrott az okosóra vonal méretileg és akkumulátor ügyileg sem. A kijelzővel már nincs gond, az szép, de a vastagság durva. Én aki mindkettőt használtam már, van összehasonlítási alapom. Akkor sem cserélném el a Fit-2met S2-re, ha 1:1-ben cserélnék be, nincs az az isten! S3-mon már nem is gondolkozok. Majd a fit 3 :) S2-t nagyon vártam, de nagyot csalódtam.. boltban meg reklámokban jól néz ki, dizájnra gyönyörű.. de hétköznap szar és pont. Mindig alig vártam, hogy napvégén levehessem, sőt sokszor különösebb ok nélkül is inkább megszabadultam tőle számítógépezés közben.. nagyon nehéz tartani, folyton odafigyeltem rá, hogy mi a fenétől várad a kezem. Igenis rengeteget számít a súly!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák