Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JasL

    senior tag

    válasz mave13 #5 üzenetére

    Persze, nagyon meg vagyok elégedve vele... nem ma kezdtem, volt előtte pár garminom is, több éve hordok fit kiegészítőket, és azt kell mondjam, eddig ez a legjobb! Konditeremhez teljesen szar az S2, azt te gondold még át egyszer, fekvenyomásnál úgy bele fog vágni az óralap a csuklód tetejébe, hogy ordítani fogsz (tudom, mert járok kondiba)! Semmilyen sporthoz sem kényelmes az S2, így valszeg az S3 sem lesz az. Ja és dög nehéz is. Ha szoktál öltönyt hordani meg inget, akkor folyton szívni fogsz vele, egyszerűen lehetetlen betömködni az S2-t ing és öltöny alá, annyira bumszli, egyébként a vastagság a Garminoknál is oltári probléma, mert nem elég szélesek hozzá, így amikor húzod rá az inget, szépen megdőlnek az orsócsontodra merőlegesen és kezdődik a macera. . Fit 2-vel nincs ilyen probléma, megfelelően ívelt, elég széles, és nincs a két félkör alak alul és felül, ami az S2-nél hatalmas probléma volt. Sajnos az, hogy az S2 olyan vastag, mint amennyire, nagyon sok problémát okoz a hétköznapokban, sportolás közben nagyon rossz és kényelmetlen, mert ha nem teszed elég szorosra a csuklószíjat, akkor ugyebár a pulzusmérés totál pontatlan lesz (meg amúgy is, nagyon pici a szenzor a Fit 2-höz képest), ha meg szorosra állítod, anyázni fogsz: sport közben, alvás közben, valahányszor támaszkodsz valaminek, elegáns ruhát akarsz felvenni. Szép az S2, de vitrinbe való és nem nyúzni, szerintem az S3 is ilyen lesz.

    Nagyon meg vagyok elégedve a Fit 2-vel, ezt LEHET ARRA HASZNÁLNI, AMIRE VALÓ!

    Az S2/3 meg inkább óra, de annak nagyon kényelmetlen és óra viszonylatban nem is annyira szép.

    A két kütyü tudásra azt kell mondjam azonos, csak papíron más, de a +50e felár az óra javára, az egyszerűen nevetséges és felháborító, kb 70e-t ér, de max 35e-t adnék érte ha mindent figyelembe veszek. Az biztos, hogy ergonómiailag az S2 egy hulladék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák