Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz joghurt #26 üzenetére

    ebben az a szép, hogy ha nyugdíjat emelnek akkor mindenkinek emelnek
    igen ám, de vajh' ki szorul rá jobban, aki ippen' kap 100e ft-ot, vagy aki 2-300e ft-ot vagy többet kap?
    és a megoldás, hogy alkotmányellenes sávosan emelni :K pedig ők aztán nagyon akarnák...
    : )

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • totron

    addikt

    válasz joghurt #26 üzenetére

    A máshonnan jövőben én a különbséget, mint lehetőséget látom az infók, benyomások, életutak kicserélésére, hallatlan izgalmas tanulnivalókat rejt. Megmaradhat fő vonulatnak a csere öröme és érdekessége, meg lehet toroknak ugrás is a dologból. Való igaz, hogy érdekes kibogozni, mennyiben kulturális rögzültség 1-1 véleménykülönbség vagy reakció. De mégis, végül én e topikok mentén is ugyanarra jutottam és jutok most is, hogy EQ, habitus, vitakultúra, világlátás kérdése, mire mentek egymással. Nem kötelezően nemzeti/világ túloldalán való edzettség számlájára írandó, ha van különbség, inkább egy egyvelege a háttérnek és az egyénnek.

    Szerk.: a levegőbe lógások is feloldhatók kölcsönös tanulással. Ha van érdeklődés, ez automatikusan zajlik. Elmagyarázod, ő is neked, ennyi. Egy anyanyelvi társalgásnál persze minden megterhelőbb hosszú távon.

    Tehát érdemtelenül fognak osztogatni
    A sógorkomasággal az a baj, hogy nem biztos, hogy öregkorodra is ugyanannak a bagázsnak az érdekkörében benne maradsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák