Hirdetés

2019. február 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Stabi83

Stabi83
(fanatikus tag)

Igazi innováció!
Tipikus esete annak amikor egy megoldást elkezd fikázni mindenki, aztán szépen csendben elkezdik lemásolgatni.... :R

(#2) Segal válasza Stabi83 (#1) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Amíg a gyártónak nincs addig ciki, amikor meg már van akkor innováció. :DD
Ha meg Apple akkor eleve ő találta föl ;]

(#3) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Pedig!

Teljesen várható volt, hogy a kijelző növelés mellett a kamera elhagyhatja az előlapot.

A tök ismeretlen mű(telefon)márka - Energizer is ezt rakja vélhetően mobiljaiba.

Az idei év trendje ez lehet szerintem.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#4) kakuk.tamas válasza Polarstar (#3) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Az Energizer nem tök ismeretlen mobilmárka, évek óta vannak telefonjaik. Akik követik a piacot, tudják.
És azok a telefonok 90%-ban szitázott telók, nagyobb akksival.

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#5) Stabi83 válasza Polarstar (#3) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Szerintem teljesen jó megoldás ez.
Vivo Nex S-t használok és semmi bajom az előlapi kamerával. Hihetetlenül masszívra csinálták meg a mechanikát és az sem mindegy hogy így legalább nem is tud maszatolódni amikor nem használja az ember.
Ha a többi gyártó is ilyen minőségben tudja megoldani akkor egy valól alternatíva lehet. Ez a lyukasztós megoldás meg ami erjed szerintem még a notch-nál is zavaróbb és csúnyább.

(#6) Stabi83 válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Az Energizer telefonmárkát inkább nem minősíteném mint márkát. Az hogy fognak egy kínai B kategóriás készüléket és rászitázzák hogy Energizer még nem teszi márkává....

(#7) Polarstar válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Tévedsz....

Az Energizer sosem volt mobilmárka. Csak egy brendelő elképzelés. Sem telefont, talán még alkalmazást sem fejleszt. Az akksik még hagyján, de az csupán egy alkatrész a mobilban és természetesen máshová is kerül abból.
A Nike sem sportmárka... hanem védjegykibocsájtó...
A McDonalds pedig nem etetős cég... hanem ingatlantulajdonos, ingatlankezelő...

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#8) quailstorm

quailstorm
(PH! félisten)

A Nokia volt az első! ;]

(#9) 7up

7up
(kvázi-tag)

Egy fokkal jobb mint a szigetes,vagy a lyuk-as kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#10) judas13 válasza Polarstar (#7) üzenetére

judas13
(őstag)

Csak annyit látni, hogy az Avenir Telecom egy 30 éves múltra - ami nem kevés azért - visszatekintő francia tech cég. Velük kb 10 év óta működik együtt az Energizer. Maga a franciák milyen mélységekben vannak benne a kutatás+fejlesztésben vagy csak legyártatják a készülékeket maguk is, majd rászitázzák az elemes logót ez engem is érdekelne.

...

quailstorm

Ez mikori kiadás? Engem minősít de még sosem láttam.

Amúgy a kalauzos lyukasztós megoldásnál szerintem is majdnem minden jobb.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#11) quailstorm válasza judas13 (#10) üzenetére

quailstorm
(PH! félisten)

2007. Január.
Nekem van is belőle saját. (Nokia N800)

[ Szerkesztve ]

(#12) cappa72 válasza quailstorm (#11) üzenetére

cappa72
(PH! nagyúr)

Illetve aki még emlékszik a Samsung X600-ra ("néhány" éve...), ott forgatható előlapi kamera vonlt. Akkor még nem szelfikamerának híjjták'.
Most ez jól "imprúvolva" visszaérkezik. :)

Death is the natural part of the life. "a melodic death metal, olyan mint egy csendes romantikus boncolás"

(#13) Stabi83 válasza judas13 (#10) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Elnézve a készülékeiket a kutatás/fejlesztés kifejezések elég érdekesen hangzanak, sztenderd alsó/közép kategóriás tucat készülékek egy nagyobb akkuval felszerelve. Szerintem ha beleásnánk magunkat akkor ezeket a készülékeket minimális eltéréssel más logó alatt is megtalálnánk....

(#15) Stabi83 válasza GuyFawkes (#14) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Be mernek vállalni olyan dolgokat amik a nagyok az unalmas biztonsági játékuk miatt nem. Ez dicséretes.
De azért az tényleg vicces hogy a klónozókként számon tartott kínaiak pár év alatt oda jutottak hogy őket másolják a nagyok.
Arra vagyok kíváncsi hogy most hol vannak a vérfanok. Ha ez fordítva történt volna és pl a Vivo másolja le a Samut akkor itt már robbant volna a fórum hogy tessék csak lopni tudnak a kínaiak már megint...

(#16) Noukoum válasza Stabi83 (#15) üzenetére

Noukoum
(fanatikus tag)

Ők azt mondják eleget loptak már a kínaiak, samsung (vagy bárki) mostmár visszalophatja nyugodtan. Vagy majd jönnek a jó öreg alma szöveggel hogy eddig nem volt tökéletes, most mi tökéletesítettük :D

Only a sith deals in absolutes

(#17) babosmiki

babosmiki
(PH! addikt)

Hát igen, ez azért elég gáz, hogy ma már a nagyok másolnak..Nem sok innováció van részükről, pedig gondolom sokkal nagyobb összegeket költenek fejlesztésre mint a kisebb márkák.. :U

"Samsung Galaxy s9+, Huawei Watch GT, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#18) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Nagyon tetszik. Életemben nem használtam a szelfikamerát. Így ha nem foglal elől helyett nekem csak jó. Tudom a többségnek ez az élet és kell a kép a Facebookra, igy nyilván ezt a réteget kell kiszolgálni.
Vágány és jó megoldásnak tartom.

(#19) Polarstar válasza Crafter32 (#18) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Mind a mai napig nem értem, hogy miért nem tud valaki a jobb, főkamerával képet készíteni - ergo megkérni mást erre. Nekem ez szokott sikerülni utazások közben pl.

Plusz, ha valahová felrakta a képet, akkor ugye jól jön az önkioldó...

(#20) Stabi83 válasza babosmiki (#17) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Nem az a baj hogy nem tudnának vagy nincsen rá pénzük hanem hogy nem mrnek ilyen dolgokat bedobni. A biztonsági játék és a profit stabilitása a fontos nekik.

(#21) babosmiki válasza Stabi83 (#20) üzenetére

babosmiki
(PH! addikt)

Azt gondolom, hogy van rá nekik, de ez a biztonsági játék visszaüt előbb utóbb...

"Samsung Galaxy s9+, Huawei Watch GT, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#22) AtiSnatch válasza Polarstar (#19) üzenetére

AtiSnatch
(fanatikus tag)

Gondolom, a videótelefonálásról még nem hallottál :U

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ --> Mate20pro

(#23) .Szaki.

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Na, ez a megoldás, nem a lyukasztgatás meg a többi baromság. :R

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#24) judas13 válasza quailstorm (#11) üzenetére

judas13
(őstag)

:R

....

Stabi83

Igen valami mozog ott a háttérben nem valami kamu vetítés az egész. De tényleg érdekes lenne megtudni, hogy most ki-ki hány százalékot is ad hozzá ezekhez a telefonokhoz...

cappa72

Tényleg a Samu már akkor megcsinálta!! - ez még rémlik is.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#25) kelly416 válasza Stabi83 (#1) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Én sehol nem láttam, hogy fikázták volna ezt a megoltást a Vivo-tól (bár ez nem jelent semmit, ettől még tehették), de örülök, hogy ez is elkezd terjedni, nem csak a sziget. Ez szerintem sokkal praktikusabb, főleg azoknak, akik hozzám hasonlóan évente talán egyszer használják a front kamerát.

(#26) LurkerSheik válasza cappa72 (#12) üzenetére

LurkerSheik
(fanatikus tag)

+ volt meg regebben az e860 illetve kb 2003 kormyeken a Samu V200.

Nekem is tetszik ez a megoldas.
Nem ismerem pontosan a nex hogy oldja ki, de egy hasonlo mechanika mint ami a sim/sd kartyat rogziti vallalhato lenne.
Megnyomod es egy rugos mechanika kioldja.

Egyebkent erdekes, hogy a Samsung mindig letrehoz egy uj szeriat a tesztelgetesekre.
Illetve leginkabb alsobb kategoriakban debutalnak az otleteik.
LG beletette a csucsmodellekbe aztan bejon vagy nem. Lasd G5

Új WD Passport 4TB /// Xiaomi NEW Dual USB QC3.0 Power Bank 2 10000mAh

(#27) cappa72

cappa72
(PH! nagyúr)

[troll on]
És ha bekapcsolom a pop-up blocker-t, akkor mi történik a kamerával?
[/troll off]
;]
Bocsánat... csak próbáltam user szemmel felmérni a helyzetet.

Death is the natural part of the life. "a melodic death metal, olyan mint egy csendes romantikus boncolás"

(#28) Stabi83 válasza kelly416 (#25) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Érdemes megnézni a Vivo Nex-es fórumot. az összes vérfun szétoltotta hogy mekkora baromság, meg hogy úgy is tönkremegy és letörik. Már egy ideje használom a Vivo Nex S-t és semmi bajom ezzel a megoldással, nem érzem a kompromisszumokat vele kapcsolatban

(#29) Stabi83 válasza cappa72 (#27) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Mint akkor ha nem tolod le a nadrágod nagydolog előtt...
Elég sz@r lesz a végeredmény

(#30) kelly416 válasza Stabi83 (#28) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Egy darabig voltam csak ott, gyanúsan 1 napig tán. Minden esetre láttam a balerinás videót, amikor a kamerákra pakolt lapon táncolt a hölgy, és ugyan nem mutatták, hogy zokszó nélkül helyre ment volna egyetlen kamera is, mégis meggyőző volt, hogy egyáltalán kibírta. Úgyhogy én egy pillanatig nem fikáznám, Téged is irigyellek. Nagyon szép az a telefon.

(#31) Stabi83 válasza kelly416 (#30) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Nem is bántam meg a választást bár sajnos le kell cserélen mert sokat motorozok és olyan készülék kell amit fel merek tenni a vasparipára ( szóval valami olyan strapafon kell amiért nem kár ha pl leesik vagy jön egy komolyabb zápor ). Mindenesetre borzasztóan össze van rakva a hardver pedig önmagáért beszél a Snapi 845+8GB ram azért elég időtállóvá teszi.

(#32) pusszycat válasza kelly416 (#30) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

...és ugyan nem mutatták, hogy zokszó nélkül helyre ment volna..." én láttam egy hosszabb videót róla a Yt. és azon mutatták,h bemegy.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#33) Stabi83 válasza pusszycat (#32) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Az a lényeg hogy életszerű körülmények között elég tartós és nem túlbonyolított rendszer. Egy elektromotor és egy csigás tengely. Ezek az üvegszendvicsek nem itt fognak először megsérülni, ha akkora ütést kap a telefon hogy sérüljön a kamera akkor a kijelző már úgy is ezer darabra törik és a kamera lesz a legkisebb gondja az embernek.

(#34) pusszycat válasza Stabi83 (#33) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

Nekem tetszik a dolog csak a face id már kicsit több időt vesz igénybe, így nem túl praktikus vele feloldani a telefont a másik,h a vízállóságot is el lehet felejteni egy ilyen telefonnál.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#35) Stabi83 válasza pusszycat (#34) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Ez igaz.
A Face id valóban több ideig tart de nem is nagyon használom hisz ott az ujjlenyomatolvasó de mint lehetőség adott.

A vízállóságot meg szerintem meg fogják oldani ha elkezd terjedni. Egy jó példa a leleményességre hogy a jack vízállóságát és a csatlakozókat ia meg tudták oldani. Szerintem ez sem lenne egy lehetetlen feladat.

(#36) Aryon87 válasza Stabi83 (#15) üzenetére

Aryon87
(PH! nagyúr)

+11111

Samsung S9+ & Huawei P9

(#37) kelly416 válasza Stabi83 (#31) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Annak idején elkapott egy szakadó eső Szeged Szentes között, meg kellett állnom (természetesen rövid nadrág, póló) eltenni a telefont valahová, végül betettem az ülés alatti dobozba (ez nem az enyém, de ehhez nagyon hasonló motorom volt), ahol meg jó esélye volt össze vissza verődni. Szerencsére nem tette. Ez volt az LG G. Ez után lecseréltem, és még egy évig bántam, hogy nem csak egy strapa tokot vettem hozzá. Jól gondold meg, mit teszel, mire cseréled. ;)

(#38) isakamay válasza Polarstar (#3) üzenetére

isakamay
(kvázi-tag)

Miért kéne elhagyni? Lehet a kijelző alá is integrálni...

(#39) Stabi83 válasza kelly416 (#37) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Nem.is akarom mindenképp lecserélni de elgondolkodtat a dolog. Sajnos nosmális strapa tokot nem találtam még a Nexhez

(#40) Stabi83 válasza isakamay (#38) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Azért ez nem egy olyan egyszerű feladat mint ahogy képzeled.

(#41) kelly416 válasza Stabi83 (#39) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Jó arra a nemnormális is, ha relatíve könnyen felrakható, levehető. Én a helyedben valószínűleg a vas valamelyik tárolójában tartanám azt a tokot, és csak indokolt esetben dobnám fel a telóra.
Szerintem élhetőbb megoldás, mint lecserélni a szeretett telefont valami kompromisszumosra, aztán meg átkozni magadat.

(#42) Stabi83 válasza kelly416 (#41) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Sajnos akárhogy néztem nem nagyon tudtam a mérete miatt stabilan rögzíteni úgy hogy az stabil is legyen. a strapa tokok meg sajnos igen szűk kínálata sem könnyíti meg a dolgom. Amit nagyon nézegetek mostanában az a CAT S61, több ismerősöm is használja és nem tűnik rossznak. Nagyon max 6"-ig jöhetne szóba másik készülék.

(#43) pusszycat válasza Stabi83 (#39) üzenetére

pusszycat
(PH! kedvence)

UAG tokot ajánlom kicsit drága,de utána dekázhatsz a telefonnal.

(#44) kelly416 válasza Stabi83 (#42) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Szerintem a két telefon sehol nincs egymáshoz képest. Az egyik szép, gyors, innovatív, a másik robosztus strapa, de a Nex S-hez képest szerintem lassú és a szépség erényeivel szerényen van felvértezve. :DDD

(#45) Stabi83 válasza pusszycat (#43) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Sajnos a mérete miatt nem tudom rendesen megoldani a rögzítést. UAG tok meg sajnos nincsen VIVO-ra legalábbis én nem találtam :(

(#46) Stabi83 válasza kelly416 (#44) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Nekem főleg olvasgatni, navigálni kell. A hőkamerának viszont lenne értelme a munkámban. Játszani sosem szoktam a telefonon és fényképezni is max akkor ha valamit dokumentálnom kell meló közben de arra meg semmi extra nem kell.
Azért vettem meg a NEX-et mert tényleg fantasztikus é innovatív készülék és az emberek többségének nem kell kompromisszumokat kötnie de nekem más praktikusabb lenne.

(#47) isakamay válasza Stabi83 (#40) üzenetére

isakamay
(kvázi-tag)

Nem véletlen védette le szabadalomként a samsung, már csak idő kérdése.

(#48) Stabi83 válasza isakamay (#47) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Ez igaz. Csak az a kérdés hogy mennyi.
A lencse nélküli szenzorok is le vannak már védve de még sk év amire megjelenhetnek.

(#49) kelly416 válasza Stabi83 (#46) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Ja? Ha így állunk, akkor más a leányzó fekvése. Add el egy olyan embernek, aki nagy becsben tartja majd, Te meg vedd a CAT-et. Véletlen sem akartalak lebeszélni róla, csak azt mondtam, gondold át párszor, mielőtt majd később bánni fogod.

(#50) Stabi83 válasza kelly416 (#49) üzenetére

Stabi83
(fanatikus tag)

Biztos hogy sajnálni fogom mert minden tekintetben egy szép és jó készülék. Mivel nem egy ismert telefon szinte biztos hogy olyan fogja megvenni aki értékeli és ismeri.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.