Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazsnak

    tag

    válasz callmeakos #29 üzenetére

    jogos jogos, azt kihagytam hogy draga, de a tobbi hasonlo cucchoz kepest nem veszes, draga mert most jelent meg gondolom.megy ez lejjebb boven, foleg amint a forgalmazo elolvasta ezt a szornyulkodo tesztet rola, aztan kesobb ha olcsobb lesz, ki tudja..... bar a folio is is eros cucc volt megis szidtak, az a baj nem tudok igazabol velemenyt mondani rola, sot semmilyen tabrol nem volt meg a kezemben, de ha tenyleg csak a szoftver szar az engem nem zavarna.bar en pl izgalmasnak tartom a tabokat, es nagyon szeretnek egyet, galaxy s telom van es ha nem laptop elott toltenem a napjaimat sajna en 4 5-6 ora alatt lemeritenem, csak igy birja ki hogy orrbaszajba be van dugva usb-be, allandoan olvasgatom, hireket, online radiot hallgatok, es erre azert foleg buszon vonaton eltudnek kepzelni egy nagyobb tab-et.

    ha mar a cucchoz nem tudtam hozza szolni erdemben :D elkanyarodtam a masik nagy vitahoz hogy vane- joogosultsaga a tabeknek. En pl a netbookoknak nem lattam ertelmet, meg az elejen iszonyat gyenge szarok voltak, de elismerem gimis kiscsajoknak msnelni boven fasza, szal nem harcoltam ellene verbalisan a forumokon :D

Új hozzászólás Aktív témák