Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drp81

    aktív tag

    válasz tomboy0013 #18 üzenetére

    Szia, kicsit későn reagálok :). Szóval, részben van csak igazad. Igen, fontos a marketing, de attól még, hogy mindenféle puccos meg parasztvakító, hiper-szuper reklámmal reklámoznának valamit, ami mondjuk egy kalap sz..t nem érne, én még nem venném meg azt a terméket, hanem megnézném a specifikációit... Én i6ról váltottam i7plusra, előtte i5-ről i6-ra, előtte meg 3gs-ről i5-re... Szóval nekem mindig volt valami, amiért érdemes volt váltani, 2 évente mindig tudtak újat mutatni, volt újdonság benne. i6plusról nem biztos, hogy váltottam volna i7plusra, i5-ről i5s-re sem stb. Remélem érted, mire gondolok..
    Van egy 2012-es MacBook Pro-m és egy iPad Air 1-em is. Még nem éreztem, hogy engem meg tudnának vezetni pl. a retina kijelzővel a MacBook-nál, vagy a touch bar-ral stb. - nincs ok, hogy váltsak újabbra. Az ipad-ről ne is beszéljünk... Tökéletesen teszik a dolgukat.
    Nyilván van réteg, akik bedőlnek ezeknek - akikről beszélsz, de ők nem komoly felhasználók... Ezért (is) nehéz a statisztikusoknak, mert két teljesen más user-csoportról van szó...

    "Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

Új hozzászólás Aktív témák