Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    Ennyi fikagépet még nem láttam egyik hírnél sem.

    Mondjátok meg, hogy nektek miért fáj, hogy van egy olyan kiegészítő egy teljesen zárt rendszerhez, amivel az eszközről az adatokat le lehet másolni? Az, hogy a droidon van OTG, de az se mindegyik telefonon, akkor használjátok azt.

    Sose értettem, hogy miért kell fikázni egy másik rendszert, amit nem lehet bővíteni?

    Képzeljétek el, hogy a WP telefonoknál sincs OTG lehetőség, de mégsem sírnak ezért. Ott van lehetőség venni olyan telefont, amit lehet bővíteni.

    Sőt nekem volt iphone, droid, és wp-s telefonom is. Sőt BB teló is. Egyikben sem használtam uSD kártyát. Mindig elég volt a belső tárhely. (Általában 16-32GB).

    Amúgy minek kell olyan sok zenét egy telefonon használni? Pár giga bőven elég rá. Egty album 192kb-el pár száz mega. Hova kell 32-64-128giga tárhely?

    Mit lehet rajta tárolni? A fényképek is max. 5 megásak. Kivéve persze a RAW képeket némely telefonnál.

    Amúgy Lumia 930-at használom és a térképek, zenék és fényképek együttes mérete sem haladja meg a 12 gigát.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák