Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    Kellően hülyének kell lenni hozzá, hogy ilyen mókusvakításért valaki ennyit kiadjon az alternatívák ismeretében, akár már házon belül is. Persze ez is csak egy vélemény.
    Egy fogkefétől fogmosást várok el, semmi szükség sem BT-re, sem applikációra, a gps-ért pedig még külön a kedves édesanyjukat.
    Az RFID-es kefefej egyenesen nonszensz és felesleges árdrágító, bár érthető abból a szempontból, hogy ennyiért senki nem fogja négyszer megvenni a készüléket. Én mindenesetre mindenképpen a teljesen külön fogkefét preferálom mindenkinek.
    Apropó, ha már 'egy készülék, ám egyedi kefefej mindenkinek', hol tárolódik a használaton kívüli a kefefej, vagy csak leveszem a másikét, és lehajítom fiókba, polcra amíg fogat mosok, hm?
    Ahogy már a 4. hsz-ben meg is jegyezték az alternatívákat, úgy én is egy AlfaWise S100-at vettem kipróbálni elsőnek, ráadásul tizedennyiért, és igaz hogy ez 'csak' 31000-el rezeg, és nincs benne sem BT sem GPS, sem applikáció hozzá, de azért csak sikerül megoldanom egyedül is a fogmosásomat, és emlékszem is rá...
    Szinte teljesen elégedett vagyok vele, sokkal simább a fogam tőle, leszedte a kezdődő fogkövet, meg a lepedéket. Ami miatt nem 100%, az a bekapcsoló gomb, lassan egy ujjal nem is lehet benyomni, és hogy a Gearbest beleszart a 'saját' termékénél a fej utánpótlás biztosításába.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák